Samsung Galaxy S7 będzie bardzo drogi?

Serwis Android.com.pl donosi, że Samsung Galaxy S7 będzie droższy od swojego poprzednika. Co tym razem wywinduje cenę flagowego modelu Koreańczyków?

Źródło sugeruje, że Galaxy S7 będzie wyposażony w kolejne innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich ma być skaner tęczówki oka, a więc nowa metoda ochrony danych. Będzie ona uzupełnieniem czytnika linii papilarnych, który zdążył się już upowszechnić i spowszednieć na rynku smartfonów.

Pytanie brzmi - czy takie rozwiązanie jest nam naprawdę potrzebne. Trudno bowiem oprzeć się wrażeniu, że chodzi o zwykły zabieg marketingowy, kolejną cechę którą Samsung może chcieć wyróżniać się z tłumu. Warto jednak zaznaczyć, że nie będzie to pierwsze zastosowanie tej technologii. Znajdziemy ją w jednym ze smartfonów chińskiego Huawei. Tam nie działało ono niestety najlepiej.

Reklama

Jeśli plotki okażą się prawdziwe, to nadchodzący flagowy smartfon Koreańczyków może być droższy nawet od iPhone'a. Warto przypomnieć, że najbardziej podstawowa wersja S6 kosztowała w dniu premiery 2999 zł, a najdroższa 3799 zł. Podwójnie zakrzywiony Edge był oczywiście odpowiednio droższy.

Mówi się, że Samsung Galaxy S7 zadebiutuje w tym samym okresie co jego poprzednik, czyli w przeddzień targów MWC 2016, które rozpoczynają się 22 lutego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy S
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy