Wiemy coraz więcej o nowych iPhone'ach

Serwis Nowhereelse zaprezentował zdjęcia modułu aparatu nowego iPhone’a. Podzespół znacząco różni się od poprzedniej wersji i już na pierwszy rzut oka widać, że może być mniej widoczny w obudowie. Istotnie zmieniła się również lampa błyskowa, która prawdopodobnie nie wykorzystuje już diody LED.

Te informacje pokrywają się z wcześniejszymi doniesieniami o tym, że następca iPhone’a 5 będzie miał poprawiony układ optyczny i lepiej poradzi sobie z wykonywaniem zdjęć w słabym oświetleniu. Kolejny smartfon Apple może być też wyposażony w czytnik linii papilarnych, a moduł taki prawdopodobnie znajdowałby się na bocznej ściance urządzenia.

Strzałem w dziesiątkę może się okazać udostępnienie tańszego iPhone’a. Bardzo silna marka połączona z przystępną ceną bez wątpienia przełożyłaby się na niemały sukces. O tańszym gadżecie niestety wciąż wiemy niewiele. Obecnie przecieki wskazują na to, że nawet w tańszym smartfonie Apple może umieścić procesor A5 wykonany w 32-nanometrowym procesie technologicznym i 5-megapikselową kamerę. Również ekran ma nie pozostawiać wiele do życzenia - gęstość pikseli znana z matryc Retina i wymiary 3,5 lub 4 cale.

Reklama

Jeśli nieoficjalne doniesienia się potwierdzą, tańszy iPhone może wcale nie być taki przystępny cenowo, jak się wydaje.

Adrian Nowak

komorkomania.pl

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iOS | Smartfon

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy