Reklama

UFO obserwuje wojnę z Rosją? Ukraińscy naukowcy mają dowody

Obiekty UFO potrafiły lecieć nad Ukrainą z prędkością 54 tysięcy km/h, znikały i pojawiały się ponownie. Ukraińscy naukowcy zaprezentowali raport, który wywołał poruszanie na świecie. Badacze UFO są przekonani, że agresję Rosji obserwują kosmici. Myślicie, że to wojskowe drony? I tu jest problem.

Po agresji Rosji na Ukrainę naukowcy z Głównego Obserwatorium Astronomicznego zauważyli pojawienie się ciekawego fenomenu. Od 24 lutego nad Kijowem zaczęły się przeloty Niezidentyfikowanych Obiektów Latających, które poruszały się z niespotykaną prędkością. Dwie, niezależne od siebie stacje obserwacyjne w Kijowie i wsi Winariwka (które zajmują się obserwacją meteorów) alarmowały, że obiekty UFO wykonują manewry, które są poza zasięgiem jakichkolwiek dronów czy samolotów. 

UFO nad Ukrainą? To nie są drony!

Naukowcy z Głównego Obserwatorium Astronomicznego w Kijowie we współpracy z Narodową Akademią Nauk Ukrainy opublikowali artykuł, w którym opisali falę UFO obserwowaną nad Ukrainą. Przede wszystkim szokująca jest prędkość, jaką potrafiły rozwijać tajemnicze obiekty. Niektóre z nich raptownie przyspieszały i potrafiły się poruszać z prędkością 15 kilometrów na sekundę (54000 km/h). To właśnie niewiarygodna prędkość UFO sprawiła, że wykluczyli hipotezę o "rosyjskich czy amerykańskich dronach", gdyż nikt na Ziemi nie opracował technologii pozwalającej na rozpędzenie statku powietrznego w ułamku sekundy do takich prędkości. 

Reklama

W raporcie ukraińscy naukowcy opisali metodę rejestracji przelotów UFO. Ze względu na prędkość Niezidentyfikowanych Obiektów Latających użyli specjalnych kamer, które były oddalone od siebie o 120 kilometrów. 

Podzielono UFO na dwie grupy:

  • "cosmics" - jasne, świecące obiekty
  • "phantoms" (fantomy) - obiekty, które nie emitują światła

Tajna broń mocarstw czy kosmici?

Po opublikowaniu raportu ukraińskich naukowców informacje o "fali UFO nad Ukrainą" obiegły media na całym świecie. W raporcie nie ma słowa o tym, że UFO to obiekty pozaziemskich cywilizacji. Naukowcy w żaden sposób nie są w stanie wyjaśnić technologii, która pozwala im tak tak szybkie przeloty. Wystarczy przypomnieć, że np. międzykontynentalne pociski balistyczne poruszają się z prędkościami "zaledwie" 24 tysięcy km/h

Badacze UFO nie są zaskoczeni tezami, które znalazły się w ukraińskim raporcie. Ich zdaniem Niezidentyfikowane Obiekty Latające od wieków obserwują naszą cywilizację i pojawiają się na niebie wtedy, kiedy na Ziemi dzieją się ważne wydarzenia. Czy kosmici interesują się wojną Rosji z Ukrainą? Zamiast odpowiedzi na to pytanie jak zawsze ze strony światowych mocarstw będzie jedynie milczenie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy