Jaki tablet do 500 zł – 600 zł wybrać? Trzy modele warte uwagi

Jaki tablet do 500 zł wybrać? Zobacz nasze propozycje /Pixabay.com

Reklama

Wielu użytkowników zastanawia się, jaki tablet do 500 zł – 600 zł kupić. Sprawdziliśmy, jakie modele są obecnie dostępne na rynku i wybraliśmy trzy według nas najciekawsze. W artykule przedstawiamy tablety Samsung, Huawei oraz Lenovo.

Wybierając tablet, sugerujemy się głównie jego parametrami, ale też wielkością ekranu i designem. Nie bez znaczenia jest także cena urządzenia - już za 500 zł można znaleźć całkiem dobry tablet w pełni wystarczający do podstawowych zastosowań. A zatem - jaki tablet do 500 zł - 600 zł warto kupić?

Tablet Samsung Galaxy Tab A 7.0 8GB - ok. 480 zł

Nie jest to najnowszy model, ale przy ograniczonym budżecie warto go wziąć pod uwagę. Dzięki temu, że jest to urządzenie poprzedniej generacji, jego cena zachęca do zakupu - kosztuje mniej niż 500 złotych. W zamian zaś otrzymujemy wysoką jakość wykonania w postaci mocnej obudowy i 7-calowego ekranu o rozdzielczości 1280×800 pikseli. Z kolei 4-rdzeniowy procesor, 1,5GB pamięci RAM oraz wytrzymała bateria 4000mAh, gwarantują płynną i długą pracę na jednym ładowaniu.

Reklama

Tablet Lenovo TAB 10 TB-X103F - ok. 500 zł

Z modeli posiadających większy ekran warto wyróżnić propozycję od Lenovo. Prezentowany tablet ma wszystko to, czego można oczekiwać od dobrego urządzenia w rozsądnej cenie, m.in. wyświetlacz 10.1 cala o rozdzielczości 1280×800 pikseli, mocny procesor Qualcomm Snapdragon 212 APQ8009 oraz 16 GB pamięci Flash.

Parametry tego tabletu, zapewniają długą i wygodną pracę. Idealnie sprawdzi się także do rozrywki. Działa bezawaryjnie i szybko, a ponadto jest wygodny w użytkowaniu. Zdecydowanie polecamy go jako urządzenie zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Tablet Huawei MediaPad T3 10.0 - ok. 600 zł

Propozycją z górnej granicy cenowej naszego zestawienia jest tablet Huawei MediaPad T3 wykonany w technologii IPS. Wyposażono go m.in. w procesor Qualcomm Snapdragon 425, 2GB RAM, 16 GB pamięci Flash, mocną baterię 4800mAh oraz dwie kamery. Jest wydajny, a więc przyda się zarówno do pracy, jak i do rozrywki. Oparto go na popularnym systemie Android, co stanowi kolejną zaletę tego funkcjonalnego urządzenia.

Za około 500 zł można bez problemu znaleźć tablety wystarczające do codziennego użytku. Poza ceną ważne są takie aspekty, jak wydajność, system operacyjny, waga i wielkość. Propozycje podane w naszym zestawieniu, to przykłady urządzeń, które sprawdzą się zarówno dla dorosłych w codziennej pracy i czasie wolnym, jak również do nauki i rozrywki dla najmłodszych.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy