Formoza Challenge 2018: Ekstremalna zabawa dla każdego

Formoza Challenge to nie tylko ekstremalny bieg z przeszkodami... /materiały prasowe
Reklama

Rozpoczęły się zapisy na najciekawsze wydarzenie biegów terenowych sezonu 2018! Formoza Challenge to cykl imprez, które nie są tylko i wyłącznie ekstremalnym biegiem z przeszkodami dla każdego. To przede wszystkim pokonanie toru przygotowanego przez komandosów morskich Formozy. Cykl rozpoczyna się 9 i 10 czerwca 2018 r w podpoznańskich Obornikach na specjalnie przygotowanym Torze Motocrossowym, zaś 9 września amatorzy mocnych biegowych wrażeń spotkają się na Tankodromie w Bornym Sulinowie.

W obu imprezach na śmiałków czeka wiele formatów na dwóch dystansach 5 i 10 km. Komandosi nie zapomnieli także o najmłodszych, organizując Formoza Kids na dystansie 1 i 2 km. Jedno jest pewne - nie zabraknie wojskowego klimatu, błota, wody i kilkudziesięciu przeszkód. Hasłem jednostki i zarazem biegu jest "Nigdy nie zostawiamy swoich". W takim klimacie wystartują uczestnicy - wspierając siebie na trasie.

Zapisy na stronie www.formozachallenge.com

Reklama

- Formoza Challenge to przede wszystkim dobra zabawa z wojskowym drylem dla wszystkich. Przeszkody, które współprojektują komandosi J.W Formoza, dedykowana strefa Formozy ze strzelnicą, prezentacja sprzętu tej i innych jednostek, które gościnnie uczestniczą w naszym biegu - mówi Aleksander Rosa, przedstawiciel organizatora. - Formoza Challenge to także impreza dla całej rodziny - luźna forma festynu z ostrą rywalizacją w tle zachęca do odwiedzania nas przez całe rodziny - dorośli mogą sprawdzić się w wielu formatach i dystansach - dodaje.

Od 4 do 20 km, z obciążeniem i atrapą karabinu lub bez, w drużynie lub samodzielnie, dniem lub nocą. Każde wydarzenie w cyklu Formoza Challenge ma inną specyfikę i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Organizatorzy nie zapominają oczywiście o najmłodszych komandosach - specjalnie dla nich rozwijany jest format FORMOZA KIDS, dystanse 1 i 2 km - co oznacza bieg w asyście komandosów FORMOZY

- Rozwijamy się i otwieramy obok podpoznańskich Obornik kolejną lokalizację. Jest to dla nas tym ważniejsze, że w tym roku przypada 25 rocznica odzyskania Bornego Sulinowa od wycofujących się wojsk radzieckich - mów Rosa.

Formoza Challenge oznacza pokonanie samego siebie i własnych słabości. Stawienie czoła wyzwaniom, które musimy pokonać zarówno fizycznie i mentalnie. To nie jest zwykły bieg - to test samego siebie.

Formoza Challenge 2018 w Obornikach to rozbudowane pakiety startowe, rywalizacja na najwyższym poziomie oraz bogata strefa finiszera, gdzie zawodnicy zjedzą i odpoczną po wyczerpującej rywalizacji. Hasłem biegu jest "Nigdy nie zostawiamy swoich" - to motto przyświeca zarówno organizatorom, jak i uczestnikom tej wyjątkowej imprezy.

Formoza Challenge 2018 w Obornikach:

Dystanse: 4026 m, 5 km, 10 km.

Konkurencje: ultra (dodatkowe obciążenie i atrapa karabinu), format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.
Formaty: nocny (9 czerwca), dzienny

 Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS)

Formoza Challenge 2018 w Bornym Sulinowie:

Dystanse: 5 km, 10 km.

Konkurencje: format drużynowy (od 4 do 10 osób), indywidualny.
Uczestnicy: amatorzy, dorośli i dzieci (KIDS

Przeszkody: od 20 do 100 przeszkód zarówno naturalnych, jak i sztucznych. Przeszkody
z wykorzystaniem wiedzy J.W Formoza oraz sprzętu tej i innych jednostek wojskowych. Obecne także przeszkody wodne (pokonywanie zbiorników wodnych), strzelnice, przeszkody mentalne (zagadki, łamigłówki), wymagające przenoszenia przedmiotów, etc. 

WWW.FORMOZACHALLENGE.COM

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy