Reklama

Apple: nie ma problemów z nowym iPadem

Użytkownicy nowego iPada narzekają na zdecydowanie zbyt zauważalne przegrzewanie się urządzenia, co w efekcie ma uniemożliwiać swobodne korzystanie z niego. Apple wydało stanowisko w tej sprawie. Jego treść nie powinna być dla nikogo wielkim zaskoczeniem.

Trzecia generacja iPada to ogromny sukces sprzedażowy, do tej pory nabywców znalazło ponad 3 miliony egzemplarzy tego urządzenia. Niektórzy z klientów skarżą się na jego przegrzewanie się. Wątek na oficjalnym forum firmy Apple ma już obecnie 17 stron (został założony w piątek). Trudy Muller, odpowiedzialna za komunikację z mediami, poinformowała, że temperatury urządzenia spełniają wewnętrzne normy firmy i zasugerowała, aby osoby, które mają jakiekolwiek problemy, zgłosiły się do oficjalnej pomocy technicznej Apple. Wygląda zatem na to, że mam powtórkę z tzw. Antennagate, kiedy to użytkownicy skarżyli się na słabą jakość anteny w nowym iPhonie, a Apple twierdziło, że problem nie istnieje.

Warto jednak wspomnieć o teście przeprowadzonym przez holenderskich dziennikarzy. Porównali oni temperatury iPada 2 oraz iPada 3 i zauważyli, że nowa genereacja urządzenia osiąga temperatury o 5 stopni wyższe niż poprzednia. Nowy iPad nagrzał się do 33,6 stopni Celsjusza.

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: problemy | apple | iPad 3 | iPad | nowy iPad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy