Galaxy Note 8.0 - największy smartfon na rynku

Wiemy już, że na konferencji Mobile World Congress 2013 w Barcelonie Samsung nie zaprezentuje światu następcy popularnego Galaxy S III, a zamiast tego ujrzymy nowe urządzenie z rodziny Note. W ostatnich dniach mieliśmy okazję zapoznać się z pierwszymi wyciekami dotyczącymi ośmiocalowego urządzenia Samsunga.

Galaxy Note 8.0 został dziś uchwycony na nowym zdjęciu, które wiele mówi o jego wyglądzie. Urządzenie kontynuuję stylistykę wprowadzoną przez Samsunga w ubiegłym roku - ma zaokrąglone kształty oraz obudowę z lakierowanego plastiku, podobną do tej, którą znajdziemy w GS3 i Note 2.

Dużo kontrowersji wzbudza natomiast kilka elementów designu nowego Galaxy Note 8.0. Pierwszym z nich jest przedni głośniczek, identyczny jak ten ze smartfonów i zapewne służy on do wykonywania rozmów głosowych. Drugą ciekawostką są przyciski umieszczone pod ekranem - centralny klawisz "dom" oraz dwa przyciski dotykowe, dokładnie takie same, jak w większości smartfonów koreańskiego producenta.

Reklama

Nowy Note może być zatem jednocześnie tabletem i telefonem. Nie jest to potwierdzone, jednak dobrze wiemy, że po Samsungu można spodziewać się wszystkiego, a producent ten w przeszłości już niejednokrotnie zaskakiwał świat swoimi pomysłami.

Piotr Andrzejewski

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung Galaxy Note | tablet | Smartfon | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy