GoClever GamePad 7 - przenośna konsola i tablet w jednym

W ofercie GoClever pojawił się produkt - GamePad 7, przenośna konsola i tablet w jednym. Urządzenie łączy w sobie zalety typowej przenośnej konsoli (z fizycznymi przyciskami sterującymi) z tabletem wyposażonym w dotykowy ekran.

W ubiegłym roku firma GoClever postawiła na rozszerzanie oferty tabletów, ale nie tylko. Na przełomie roku miał miejsce debiut pierwszego smartfona tej marki, a już w styczniu gracze otrzymają GoClever GamePad 7 - przenośną konsolę i tablet w jednym. Sprzęt wyposażony jest w 7-calowy (16:9) pojemnościowy wyświetlacz LCD (TFT) z 5-punktowym multi-touchem o rozdzielczości 800 x 480 pikseli

Konsola nie tylko posiada zestaw przycisków, ale również pozwala na mapowanie klawiatury, czyli dopasowanie przycisków ekranowych do sprzętowych. Oprócz tego, system Android został tak zaprojektowany, żeby podczas rozgrywki ukrywać pasek zadań, co powiększa ekran i pozwala na jeszcze efektywniejszą grę. Wbudowany moduł Wi-Fi sprawi, że gracz nie będzie musiał zmagać się tylko z wirtualnym przeciwnikiem - ale również komunikować z przyjaciółmi w systemie multi-player. Urządzenia GamePad 7 mogą również komunikować się między sobą zapewniając użytkownikom wspólną rozrywkę przy tej samej grze bez konieczności łączenia się z internetem, GamePad 7 posiada też aplikację Game Manager, która pełniąc funkcję  emulatora popularnych konsol takich jak m.in. NES, Mega Drive, GBC czy MAME (emulator gier z automatów).

Reklama

Sprzęt został wyposażony w procesor Cortex-A8 o mocy 1GHz w połączeniu z układem graficznym PowerVR SGX531 - wspierane przez 512MB RAM. Wraz z konsolą użytkownik otrzymuje zestaw 30 preinstalowanych gier (firma nie podała, jakie to gry), a także aplikacje do przeglądania dokumentów, książek, zdjęć czy odtwarzania plików audio i wideo (dane można zapisać w 8GB wbudowanej pamięci lub na kartach pamięci microSD o pojemności do 32GB).

Producent wyposażył GamePad 7 w przednią kamerę 0.3Mpix, która świetnie sprawdzi się podczas wideo-konferencji prowadzonych np. przez Skype. Oprócz tego, użytkownicy mają do dyspozycji cały zestaw dodatkowych złączy: miniHDMI (umożliwiające wyświetlanie obrazu na ekranie telewizora w rozdzielczości FullHD), wyjście mini-jack do podłączenia słuchawek lub głośników oraz mini-USB 2.0 do komunikacji z komputerem. Wszystkie podzespoły zasilane są litowo-polimerową baterią o pojemności 3000mAh, co oznacza do 4 godzin nieustannej zabawy - tak twierdzi producent.

Produkt jest objęty 24-miesięczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna GamePad 7 na polskim rynku to 399 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: GoClever | gry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy