Google oficjalnie kończy sprzedaż Nexusa 7

Seria Nexus z pewnością jest lubiana przez wielu. Google przy współpracy z producentami urządzeń mobilnych tworzy między innymi smartfony i tablety, które teoretycznie oferują bardzo wiele za niewiele. Niestety, czas jest największym zagrożeniem i dwa lata spędzone w sprzedaży sprawiają, że czas odejść na emeryturę.

Mowa oczywiście o tytułowym tablecie stworzonym przez Google razem z Asusem. Model wyposażony w 7-calowy wyświetlacz jest jednym z najchętniej kupowanych tego typu urządzeń i wciąż jest to bardzo atrakcyjne urządzenie. Oczywiście mówimy o drugiej edycji z 2013 roku, która pojawiła się w sprzedaży w lipcu. Do dzisiaj ten model nie doczekał się nastNasz test Nexusa 7 z 2013 roku - kliknij tutajępcy, a i tak nie można odmówić mu polotu i atrakcyjności. Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy.

Reklama

Google oficjalnie zakończyło sprzedaż Nexusa 7 (2013). Tym samym amerykańska firma sugeruje zakup tabletu stworzonego razem z HTC, z większym wyświetlaczem oczywiście. Nie można oczywiście zapomnieć o problemach, które ostatnio dotknęły 7-calowy tablet Google. Na początku opóźnienia w aktualizacjach, a później wydania Lollipopa powodujące awarie urządzeń. To chyba nazywa się emerytura?

Pojawia się pytanie, czy doczekamy się Nexusa 7 w edycji na 2015 rok? Osobiście wątpię, aby Google inwestowało jeszcze w 7-calowe tablety i skupi się na większych modelach tak jak to stało się ze smartfonami. Uważacie, że to dobry ruch?

Łukasz Pająk


Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: Nexus 7 | Android

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy