HTC Flyer za 949,95 zł tylko przez jeden dzień!

Wielu z was oprócz smartfonów z Androidem zapewne posiada lub chce zaopatrzyć się w tablet. Niestety urządzenia te są drogie, szczególnie jeżeli nie chcemy kupować czegoś "designed in china". Dla tych, którzy przymierzają się do zakupu nowego tabletu, znaleźliśmy ciekawą ofertę.

Na stronie ibood.pl pojawiła się bardzo interesująca propozycja. Za cenę 949,95 zł możemy zaopatrzyć się w HTC Flyer. Niestety jest to oferta jednodniowa, więc musicie działać szybko. Dla przypomnienia urządzenie to napędzane jest jednordzeniowym procesorem Snapdragon MSM8255T o taktowaniu 1.5 GHz, wyposażone jest również w ekran o przekątnej 7" wyświetlający obraz w rozdzielczości 1024x600, posiada baterię 4000 mAh oraz 1GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet wyciągnięty z pudełka działa pod kontrolą wysłużonego Androida Gingerbread, jednak można go zaktualizować do Honeycomba.

Reklama

Zapewne wielu z was wie, że Flyer "demonem prędkości" nie jest. Jednak w takim przedziale cenowym można uznać go jako alternatywę do budżetowych chińskich tabletów. W końcu posiada on wiele zalet do których wliczyć możemy Sense, obsługę rysika, dobre wsparcie, czy też nienajgorsze wykonanie.

Dla osób, które nigdy o iBOOD nie słyszały, jest to znana międzynarodowa platforma sprzedaży wystawiająca ciekawe, a najważniejsze - tanie, oferty jednodniowe.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: HTC | tablet | tablet do 1000 złotych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy