​MediaPad M5 oraz MediaPad T3 - odświeżone wersje tabletów Huaweia

Huawei wprowadza na rynek nowe odsłony 10-calowych tabletów MediaPad M5 oraz MediaPad T3, opracowanych z myślą o osobach poszukujących mobilnego urządzenia do pracy i rozrywki. Nowe wersje tabletów posiadają większą pamięć wewnętrzną - odpowiednio 64 GB i 32 GB, którą można dodatkowo rozszerzyć za pomocą karty microSD.

Huawei MediaPad M5 lite 10" został opracowany z myślą o osobach, które poszukują mobilnego urządzenia do pracy i rozrywki. Bateria o pojemności 7500 mAh oraz mała waga urządzenia (475 g) sprawiają, że tablet może być niezawodnym urządzeniem do pracy, a także do oglądania filmów czy słuchania muzyki w podróży.

Wyświetlacz Full HD o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli oraz cztery głośniki zostały zaprojektowane przez firmę Harman Kardon. Tablet został wyposażony też w innowacyjne, autorskie technologie dodatkowo wpływające na odbiór treści multimedialnych: Huawei ClariVu poprawiające jasność ekranu oraz system audio Huawei Histen 5.0, który zapewnia wielowarstwowy i przenikliwy dźwięk przestrzenny 3D.

Reklama

Najnowsza wersja Huawei MediaPad M5 lite 10" została wyposażona w 64 GB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD - o 256 GB) oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM.

Huawei MediaPad T3 10" to tablet opracowany z myślą o rodzicach z dziećmi, którzy przede wszystkim potrzebują lekkiego i poręcznego urządzenia m. in. do przeglądania Internetu oraz dla najmłodszych - do grania i nauki.

Urządzenie waży 460 g i posiada obudowę z anodowanego aluminium. Najnowsza wersja urządzenia została wyposażona w 32 GB pamięci wewnętrznej (którą można rozszerzyć za pomocą karty microSD o 128 GB) oraz 2 GB pamięci RAM.

Dodatkową funkcją urządzenia, szczególnie przydatną dla rodziców, jest kącik dziecięcy. Umożliwia onaustawienie poziomu kontroli rodzicielskiej i blokowanie dostępu do niechcianych treści oraz aplikacji.

Nowa odsłona tabletu będzie dostępna od 12 listopada w dwóch wersjach: Wi-Fi oraz Wi-Fi + LTE.

Dostępność urządzeń

Huawei MediaPad T3 10" 32 GB w wersji Wi-Fi w kolorze szarym dostępny będzie od 12 listopada w sieciach sklepów Komputronik, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom, a także w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia oraz w oficjalnym sklepie internetowym Huawei .

Huawei MediaPad M5 lite 10" jest już dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 1149 zł. 

Huawei MediaPad T3 10" 32 GB będzie można kupić w Polsce od 12 listopada. Rekomendowana cena detaliczna wersji Wi-Fi to 599 zł, natomiast wersji Wi-Fi + LTE to 699 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Huawei | Tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy