Mistral Traveler II - tablet dla podróżujących

Do sprzedaży w całym kraju trafił tablet Mistral Traveler II, który zdaniem producentów stanowi uniwersalne rozwiązanie zarówno do domu jak i w podróży.

Okazuje się, że nie jest to jedynie bezpodstawne hasło reklamowe, bowiem urządzenie wyposażone zostało w 7-calowy ekran, 1GB pamięci RAM i 8 GB pamięci flash. Dodatkowo Traveler II może poszczycić się takimi funkcjami jak GPS czy obsługa standardu DVB-T, czego nie przypadku większości tabletów, najzwyczajniej w świecie nie uświadczymy.

Tablet zapewnia dostęp do internetu wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość korzystania z WiFi, ponadto współpracuje z wieloma zewnętrznymi modemami 3G. Wbudowany tuner telewizyjny pozwala na oglądanie programów naziemnej telewizji cyfrowej.

Reklama

Dla kierowców przygotowano również wejście antenowe, umożliwiające podłączenie zewnętrznej jeszcze "mocniejszej" anteny np. dookólnej. Wbudowany moduł GPS razem z licencją Mapamap na Polskę nie pozwoli nam już nigdy zabłądzić. Całość można bez kłopotu zamontować na przedniej szybie, specjalny uchwyt samochodowy + ładowarka samochodowa 12V/24V w komplecie.

Na pokładzie znalazł się także system Android 4.0.3, który oferuje dostęp do sklepu Google. Urządzenie wyposażone zostało w wejście HDMI, co daje możliwość podłączenia tabletu do telewizora. Mistral Traveler II jak na prawdziwy podróżny tablet przystało otrzymuje również kompletne wyposażenie do samochodu, co zapewni nie lada rozrywkę w trakcie jazdy.

Produkt dostępny jest od 24 stycznia, a cena w jakiej można go nabyć to 539zł (brutto).

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | Mistral | Android
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy