Oficjalnie: Apple iPad mini 23 października

Apple iPad mini zostanie zaprezentowany 23 października. Taką informację można odczytać z oficjalnego zaproszenia na to wydarzenie wysyłanego do redaktorów z całego świata.

Od dłuższego czasu wszelkie plotki pojawiające się na temat iPada mini zaczynały układać się w logiczną całość. Początkowo w sieci można było znaleźć szczątkowe parametry techniczne nadchodzącego urządzenia. Później dołączyły do nich również nieoficjalne zdjęcia, mające przedstawiać tablet Apple. Co więcej, za sprawą niemieckiego Media Markt poznaliśmy jego prawdopodobne ceny... A ostatnio nawet serwis AllThingsD zdradził datę premiery iPada mini. Co ważne - pokrywa się ona z datą widniejącą na zaproszeniu, które rozesłało Apple do dziennikarzy.

Więc to już pewne: 23 października 2012 roku światło dzienne ujrzy iPad mini. Co prawda koncern z Cupertino nigdzie nie wspomniał o tym wprost, jednak treść zaproszenia zdradza wszystko: "We've got a little more to show you".

Jaki będzie iPad mini? Wiele wskazuje na to, że tablet zostanie wyposażony w 7,85-calowy ekran, dwurdzeniowy procesor Apple A6 i system operacyjny iOS 6. Wszystko okaże się już za tydzień.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad | Apple | iOS | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama