Pierwszy tablet z Windowsem 8 od Lenovo?

Najnowsze doniesienia sugerują, że to właśnie Lenovo będzie producentem pierwszego tabletu z Windowsem 8.

Jakiś czas temu Michael Dell zasygnalizował, że urządzenie jego firmy będzie miało premierę tego samego dnia, w którym system koncernu z Redmond zadebiutuje na rynku. Dziś pojawiły się kolejne wieści na ten temat. Według nich pierwszym producentem, w portfolio którego zagości tablet z Windows 8 będzie Lenovo.

Windows 8 jeszcze nie doczekał się rynkowego debiutu, a już wzbudza wiele emocji. Co ciekawe, nie tylko w użytkownikach, którzy postanowili sprawdzić jak system działa i wygląda w wersji Consumer Preview. Także w producentach, którzy już teraz prześcigają się w zapowiedziach, że będą pierwszymi, w ofercie których pojawi się tablet z Windows 8. Tych jest bowiem co nie miara.

Źródła portalu TheVerge donoszą, że pierwszym producentem, którego tablet z Windows 8 trafi do sprzedaży, będzie Lenovo. Co więcej, rzekomo wiadomo już, kiedy może to nastąpić - najprawdopodobniej w październiku (podobno wtedy także ma zostać wydany Windows 8). Kto wie, może chodzi o model Lenovo IdeaPad Yoga zaprezentowanego na CES 2012.

Reklama

Jakkolwiek by nie było, nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie poczekać na premierę Windows 8 i zaraz później urządzeń pracujących w oparciu o tę wersję systemu koncernu z Redmond. Na pewno będzie w czym wybierać.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet z Windows 8

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy