Reklama

Proste etui ochroni twój 7-calowy tablet

​Prawie każdy użytkownik tabletu przeżył chwilę grozy, gdy urządzenie niemal wypadło mu z ręki prosto na chodnik. Aby każde takie wydarzenie nie przyprawiało nas o skoki ciśnienia warto zaopatrzyć się w wytrzymały pokrowiec. To podstawowa i najprostsza ochrona każdego tabletu. Ale etui to nie tylko zabezpieczenie, to także ozdoba.

Asus VersaSleeve 7 to idealne etui dla wszystkich użytkowników 7-calowych tabletów. Wierzchnia część wykonana jest z poliuretanu, podszewka natomiast z miękkiej i przyjemnej w dotyku mikrofibry.  Oba materiały zapewniają skuteczną ochronę przed zarysowaniami i upadkami urządzenia. Etui posiada magnetyczne zapięcie, które dobrze sprawdza się w ruchu i podczas podróżowania.

Konstrukcja Asus VersaSleeve 7 pozwala na ustawienia tabletu w dwóch pozycjach: umożliwiającej wygodne oglądanie filmów oraz zapewniającej ergonomię podczas pisania na ekranie dotykowym.  Etui posiada również otwór, dzięki któremu użytkownicy mają łatwy dostęp do gniazda microUSB oraz portu na słuchawki - problemu nie stanowi więc ani słuchanie muzyki w trakcie podróży, ani ładowanie tabletu bez wyjmowania go z pokrowca.

Reklama

Etui jest dostępne w czterech kolorach: białym, czarnym, niebieskim i różowym. Waży 116 gramów. Jego wymiary to 20.4 (długość) x 13.3 (szerokość) x 1.6 (wysokość) cm. Etui dostępne w sklepach w cenie od 57 zł.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Asus | etui | tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama