Samsung Galaxy Note 10.1 z dostępem do sieci LTE

​Na świecie korzystanie z sieci LTE jest powszechne, w Polsce póki co mocno ograniczone. Samsung, z myślą o użytkownikach oczekujących superszybkiego dostępu do internetu wprowadza do sprzedaży swój flagowy tablet - Galaxy Note 10.1 z LTE.


Samsung Galaxy Note 10.1 pracuje pod kontrolą Androida 4.0, ale pierwsi posiadacze modelu mają już możliwość aktualizacji do wersji 4.1. Osoby, które zakupią model z LTE, od razu po wyjęciu z pudełka będą mogły się cieszyć "żelką". To dobra wiadomość, wskazująca na fakt, iż prace nad aktualizacją są już na ostatniej prostej i Android 4.1 dla Galaxy Note 10.1 powinien zostać udostępniony już niebawem dla szerszego grona odbiorców.

Parametry techniczne urządzenia nie uległy zmianie w stosunku do wersji 3G i WiFi. Galaxy Note 10.1 wyposażony jest w 10,1-calowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czterordzeniowy procesor Exynos 1,4 GHz, 2 GB RAM, a jego największą zaletą jest rysik S Pen i oferowane przez niego możliwości.

Samsung Galaxy Note 10.1 LTE trafi do sprzedaży u trzech operatorów komórkowych w Korei Południowej. Do końca roku powinien jednak zadebiutować także w innych krajach. Cena tabletu w Polsce zaczyna się od 1800 zł (WiFi) lub 2100 zł (3G).

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | tablet | Android Ice Cream Sandwich | Exynos | LTE | Android Jelly Bean

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama