Samsung Galaxy Tab 2 10.1 z mieszanymi recenzjami

Najnowszy tablet internetowy Samsunga, model Galaxy Tab 2 10.1, zadebiutował w USA. Jego cena w konfiguracji 16 GB WiFi (bez 3G), to 399 dolarów. I choć wydaje się, że jest niska, według pierwszych recenzentów - mimo wszystko nieco za wysoka.

Redaktor The Verge stwierdził, że urządzenie jest ciekawe, ale wolałby dołożyć 100 dolarów (czyli jakby nie patrzeć 1/4 ceny) i kupić coś lepszego - w jego przypadku: nowego iPada. Z kolei AndroidCommunity zaznacza, że hardware jest świetny, jakość wykonania stoi na wysokim poziomie i oferuje Androida 4.0. Dodaje jednak, że w tej samej cenie jest Asus Transformer Pad TF300T oferujący czterordzeniową Tegrę 3 i 32 GB pamięci (tablet Samsunga - 16 GB), ale plastikową obudowę - więc coś za coś.

Co ciekawe, wciąż nie do końca wiadomo jaki procesor odpowiada za pracę Galaxy Tab 2 10.1. Zdecydowana większość recenzentów w swoich testach posługuje się jedynie określeniem "dwurdzeniowy procesor", to samo jest w opisie produktu na stronie Amazon czy OfficeDepot. Dopiero na AndroidCommunity i AndroidAuthority dowiadujemy się, że może to być ta sama jednostka, co w Samsungu Galaxy Tab 2 7.0, czyli TI OMAP 4430.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Samsung Galaxy S | Android | tablet | Google | Samsung Galaxy Tab
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy