Tablety Asusa z Windowsem 8 będą drogie

Steve Balmmer zasugerował niedawno, że nowy tablet Microsoftu - Surface - na pewno nie będzie należeć do najtańszych urządzeń na rynku, stanowiąc produkt dla osób o bardziej zasobnych portfelach. Wszystko wskazuje na to, że wcale nie będzie w tym osamotniony. Portal ZDNet poinformował, że ceny nowych tabletów Asusa nie zejdą poniżej sumy 600 dolarów.

Wyciek sugeruje, że najtańszy - bazujący na czterordzeniowym procesorze Nvidia Tegra 3 - 10,1-calowy model Asus Vivo Tab RT (oczywiście, jak zresztą wskazuje sama nazwa, pracujący pod kontrolą Windowsa 8 RT) będzie kosztować co najmniej 600 dolarów (800 z dodatkową stacją dokującą).

Nieco większy, 11,6-calowy tablet Asus Vivo Tab z w pełni funkcjonalnym Windowsem 8 będzie zaś dostępny za 800 dolarów (podobnie jak w wypadku mniejszego kuzyna, stacja dokująca wyniesie kolejne 200 zielonych), a najdroższy i najdziwniejszy z całej trójki tablet/laptop/monitor Asus Taichi wyceniono na prawie 1300 dolców.

Choć wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tych informacji, można chyba już śmiało postawić pytanie: czy aby nie za drogo?

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Asus Vivo Tab RT | windows 8 | Asus | tablet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy