Tagtal tStylus – elektroniczne pióro, którym skopiujesz i wkleisz zdjęcia prosto z ekranu

Jak przenieść dane pomiędzy dwoma urządzeniami? Zamiast łączyć je za pomocą sieci, korzystać z Bluetootha czy Wi-Fi, można sięgnąć po Tagtal tStylus.

Gadżet o nazwie Tagtal tStylus daje możliwość łatwego przenoszenia fragmentów obrazu pomiędzy różnymi urządzeniami i w praktyce działa jak fizyczna wersja lassa z Photoshopa.

Kopiowanie sprowadza się do obrysowania np. fragmentu zdjęcia na jednym tablecie, przytrzymania przez moment rysika przy ekranie, a następnie dotknięcia ekranu drugiego urządzenia. To wszystko - zaznaczony fragment obrazu został właśnie skopiowany. Co więcej, Tagtal tStylus ma kopiować w ten sposób nie tylko fragmenty obrazów, ale również m.in. materiały wideo.

Reklama

Materiał promocyjny Tagtal tStylus wygląda bardzo przekonująco. Tym, co ogranicza funkcjonalność urządzenia, wydaje się konieczność stosowania aplikacji On Screen Port, a Tagtal tStylus jest przeznaczony (przynajmniej w obecnej postaci) jedynie do współpracy ze sprzętem Apple’a.

Tagtal tStylus to na razie jedynie prototyp. Kampania mająca na celu sfinansowanie produkcji gadżetu ruszyła w serwisie Indiegogo. Cena dla tych, którzy zdecydują się wesprzeć projekt, nie wydaje się wygórowana. Tagtal tStylus ma kosztować 29 dolarów (później cena wzrośnie), a trafi do produkcji, jeśli jego twórcom uda się zdobyć 20 tys. dol.

Łukasz Michalik

gadzetomania.pl

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tagtal tStylus | rysik | tablet | komputer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy