Reklama

Tak mogą wyglądać nowe iPady firmy Apple

Do sieci przedostało się zdjęcie, które pokazuje, jak będą wyglądały nowe tablety z serii iPad. Wygląda na to, że niewiele się zmieni.

W 2021 roku Apple ma zaprezentować odświeżone tablety iPad. Do sieci przedostało się zdjęcie, które pokazuje nową "rodzinę" sprzętów - na pierwszy rzut oka w kontekście samego wyglądu praktycznie nic się nie zmieniło. Uwagę zwraca szczególnie iPad Mini, którego design jest promowany przez Apple od co najmniej kilku dobrych lat. Dalej możemy zauważyć zastosowanie technologii Touch ID.

Zdjęcia pochodzą od Sonny’ego Dicksona, znanego z przecieków projektów i informacji o projektach rozwijanych przez Apple. Fotografia przedstawia zarówno model Mini, jak i modele Pro.

Reklama

Jeśli okaże się, że Apple faktycznie w ten sposób odświeży swoje tablety, to użytkownicy będą zawiedzeni. Sprzęty charakteryzuje ten sam design od kilku lat, bez większych i bardziej rewolucyjnych zmian. Zapewne pod maską urządzeń znajdą się nowe komponenty oraz wydajniejszy procesor pozwalający na szybszą pracę.

Nie wiadomo oficjalnie, kiedy odbędzie się premiera nowych iPadów. 

Sprawdź najnowsze promocje i korzystaj z listy zakupowej ding.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy