Trzy nowości od Logitecha dla tabletów

Logitech wprowadzi niebawem trzy nowe gadżety stworzone z myślą o posiadaczach tabletów: zarówno tych z systemem operacyjnym iOS, jak i Android.

W najnowszej linii produktów Logitech znajdziemy stworzoną wspólnie z firmą ZAGG Keyboard Case z miękką wyściółką, która chroni ekran i krawędzie iPada 2. Klawiatura łączy się z tabletem poprzez Bluetooth, dzięki czemu parowanie urządzeń jest proste i szybkie. Specjalna wnęka za klawiaturą pozwala na wygodne zamocowanie tabletu zarówno w pionie, jak w poziomie.

Z kolei Logitech Tablet Keyboard (na zdjęciu powyżej), to połączenie klawiatury z podstawką pod tablet, które zapewni komfort pracy z urządzeniem zarówno przy biurku, jak i na kanapie czy w łóżku. Łączność Bluetooth ma zasięg do 10 metrów. Osobom lubiącym słuchać muzyki z tabletu powinien się zaś spodobać głośnik Logitech Wireless Speaker (nazwa mówi sama za siebie).

Trzy nowe akcesoria Logitecha stworzone z myślą o użytkownikach iPadów oraz tabletów opartych na systemie Android pojawią się w Europie, w tym w Polsce, już w przyszłym miesiącu. Keyboard Case został wyceniony na 400 złotych, podobnie jak Wireless Speakers. Za Tablet Keyboard zapłacimy dużo mniej - 240 złotych.

Reklama

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Logitech | tablet
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy