10 najlepszych aplikacji dostępnych na smartfonach z usługami Huawei — trzeba je mieć

Od nawigacji samochodowej, przez zamawianie jedzenia na aplikacjach bankowych – przyglądamy się 10 najciekawszym, naszym zdaniem, aplikacjom dostępnym dla smartfonów Huawei w sklepie AppGallery. Warto je znać i zainstalować.

Dobry smartfon to nie tylko możliwość dzwonienia, dostęp do Internetu i udany aparat. To również, a dla wielu przede wszystkim, aplikacje. Na szczęście smartfony Huawei korzystające z usług Huawei Mobile Services mają odpowiedni zestaw potrzebnych nam apek. Sklep z aplikacjami Huawei AppGallery ma ponad 141 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS globalnie. W AppGallery znajdziemy 1700 polskich aplikacji i w sumie 34 tys. aplikacji dostępnych dla polskich użytkowników. Oto 10 apek, które naszym zdaniem są warte uwagi.

Aplikacje bankowe

Smartfon wspierający aplikacje bankowe to dzisiaj absolutna podstawa. Smartfony oparte o HMS mogą korzystać z aplikacji takich banków jak: PKO BP, Millennium, mBank, Credit Agricole, Noble Bank, Getin i Alior. Dzięki przygotowanym przez nie aplikacjom możemy zarządzać finansami w smartfonie, realizować przelewy na rachunek bankowy lub numer telefonu, a także w niektórych przypadkach płacić BLIK-iem za chociażby zakup

Bolt Food

Dzisiaj jedzenie z dostawą do domu jest dla wielu absolutną podstawą - Bolt Food gwarantuje takie usługi, oferując szerokie spektrum potraw i kuchni z całego świata. Aplikacja ma intuicyjny interfejs i pozostałe łatwa w użyciu. Warto wspomnieć, że w AppGallery dostępna jest aplikacja do zamawiania przejazdów Bolt, również zintegrowana z HMS.

InPost Mobile

Coraz popularniejszy wśród Polaków sposób na wysyłanie i odbieranie paczek nie może obyć się bez sprawnie działającej apki. InPost Mobile ze wsparciem HMS zastąpi nam drukowanie etykiety i ułatwi otwarcie skrytki Paczkomatu po zeskanowaniu kodu. To także wygodny sposób na zarządzenie wszystkimi wysłanymi i odbieranymi przez nas paczkami.  

iTaxi - aplikacja Taxi

Kto dzisiaj dzwoni po taksówki? Smartfon stał się najlepszym sposobem na zamówienie transportu. W przypadku iTaxi mamy do czynienia z apką umożliwiającą błyskawiczne zamówienie taksówki, kontrolę ceny przejazdu i równie łatwą płatność za przejazd. Apka umożliwia zamówienie pojazdów premium, jeśli szukamy czegoś na specjalną okazję lub przygotowanie cichego przejazdu, czyli prośbę o to, aby prowadzący skupił się na drodze, a nie rozmowie z nami.

Mapy Petal

Nawigacja dla kierowców zamknięta w smartfonie lub informacja o tym, jak dojść na nogach w poszukiwane przez nas miejsce to coś, bez czego nie potrafimy się obyć. Na ratunek przychodzą nieustannie rozwijane przez Huawei Mapy Petal. Za ich sprawą możemy zawsze liczyć na znalezienie najszybszej trasy i ominięcie korków czy znalezienie najbliższego sklepu. Sprawnie działający interfejs sprawdzi się w każdej sytuacji.

MoBILET

Osobom korzystającym z komunikacji zbiorowej lub parkujących swój samochód w płatnej strefie najlepiej będzie skorzystać z MoBILET - apki pozwalającej błyskawicznie kupić bilet na autobus, tramwaj, metro, a w niektórych przypadkach za przejazd koleją. Dzięki MoBILET możemy również zapłacić za faktyczny czas postoju, a nie płacić z góry za każdą godzinę w terminalu, szukając drobnych w kieszeni.

Polsat Box Go

Aplikacja Polsat Box Go to dostęp do filmów, seriali, programów rozrywkowych, bajek, newsów i sportu na żywo. Apka oferuje możliwość oglądania do 120 kanałów w kilku pakietach tematycznych. Specjalnie przygotowany system rekomendacji podpowiada, co warto obejrzeć, a profile użytkowników sprawiają, że z usługi może korzystać cała rodzina. Wybrane treści można oglądać również offline.

TikTok

Jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych świata - nie mogło go zabraknąć w formie aplikacji na smartfonach z HMS. W Polsce z TikToka miesięcznie korzysta ponad 8 mln internautów i ta liczba tylko rośnie. Czym jest TikTok? To innowacyjna platforma społecznościowa dzięki której każdy może stworzyć krótki klip wideo na dowolny temat. Ale nie musimy nic publikować - serwis ma wystarczająco dużo treści od użytkowników, które wystarczą na godziny scrollowania.

Wyszukiwarka Petal

Warto mieć ją zawsze pod ręką, a raczej zainstalowaną na smartfonie. Przy pomocy tekstu, zdjęć lub poleceń głosowych możemy dzięki niej wyszukiwać aplikacji, wyników sportowych, filmów, obrazków, muzyki czy najnowszych informacji. Petal Search można umieścić na ekranie głównym w formie widżetu - wystarczy wtedy wybrać wpisać szukaną przez nas frazę albo ją wypowiedzieć na głos "np. Pałac Kultury". Momentalnie otrzymamy potrzebną nam informację. Możemy również wykonać zdjęcie i odszukać towarzysze mu dane..

Żappka

Żappka to zintegrowana z HMS aplikacja dobrze kojarzonej sieci sklepów. Co oferuje aplikacja? Chociażby bezgotówkowe płatności Żappka Pay czy śledzenie przesyłek i ich odbiór w sklepach dzięki Żappka Post. Żappka oferuje użytkownikom także specjalne promocje na wybrane produkty. Dodatkowo możemy zbierać w programie lojalnościowym tzw. żappsy, czyli punkty wymieniane na nagrody. W końcu Żappka może zlokalizować najbliższy sklep.


Prezentacja Partnera


materiały promocyjne