mObywatel bije rekordy. Z aplikacji korzysta 12 mln Polaków

Ekran smartfona wyświetlający aplikację mObywatel 2.0 z logo i symbolem państwowym.
mObywatel bije rekordy. Z aplikacji korzysta 12 mln Polaków.Dawid DługoszINTERIA.PL

Nowy rekord w aplikacji mObywatel i 12 mln użytkowników

Cyfryzacja ma sens tylko wtedy, gdy realnie ułatwia życie obywatelom. Dlatego rozwijamy mObywatela jako platformę usług, która jest prosta, bezpieczna i dostępna dla każdego
mówi Krzysztof Gawkowski, wicepremier i minister cyfryzacji.

Użytkownicy aplikacji mObywatel wygenerowali 26 mln dokumentów

Zobacz również:

Stonehenge nadal fascynuje. Neolityczna budowla zainspirowała archeologów© 2026 Associated Press