Reklama

Wytarte, sprane, znoszone - odważna kolekcja trampek Converse Well Worn

W sezonie wiosna/lato 2013 Converse powraca do swoich rockowych korzeni. Na najlepszych koncertach i najgłośniejszych imprezach pojawia się Chuck Taylor All Star Well Worn w takiej formie, jaką kochamy najbardziej - znoszone, przybrudzone, pamiętające najpiękniejsze momenty.

Plan na sezon wiosna/lato: odhaczyć kilka dobrych koncertów i imprez, naładować akumulatory na kolejny mroźny sezon. Bez trampek się nie obędzie - tyle kilometrów do pokonania, tyle wrażeń i mnóstwo dobrej muzyki.

Linia Chuck Taylor All Star Well Worn idealnie sprawdzi się przy tak postawionych wyzwaniach.

Chuck Taylor All Star Washed

Koncertowy plan opracowany. W lipcu Gdynia, potem Katowice i Warszawa. Klimat zobowiązuje - unoszący się kurz, słońce przeplatane z deszczem to idealne warunki dla Chuck Taylor All Star Washed.

Klasyczne trampki w delikatnie spranych kolorach i z przybrudzonymi noskami przybywają w najmodniejszych kolorach nowego sezonu: czarnym, błękitnym, białym, pomarańczowym oraz zielonym.

Reklama

Chuck Taylor All Star Camo Print


Z festiwali wracamy do rytmu miasta. Nowe sezonowe miejsca, imprezy do rana przy wschodzie słońca. W charakterystycznym spranym kamuflażu po najmodniejszych knajpach przewijają się Chuck Taylor All Star Camo Print w kolorze zielonym, piaskowym oraz w wariacji granatowo-czerwono-szarej. materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: converse | trampki | rock | kolekcja | kamuflaż

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy