Navitel

Wtorek, 21 listopada 2023 (15:14) Aktualizacja Środa, 13 grudnia 2023 (16:15)
Navitel to popularny system nawigacji GPS. Charakteryzuje się dokładnymi mapami, które często zawierają szczegółowe informacje o infrastrukturze drogowej, w tym o ograniczeniach prędkości i kamerach monitorujących ruch. System Navitel oferuje również różnorodne funkcje, takie jak wizualizacja terenu 3D, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz wsparcie dla różnych typów pojazdów.
Navitel - najważniejsze informacje
Navitel MR150 NV /materiały prasowe

Navitel - najważniejsze informacje

  • Rok założenia:

    2006

  • Kraj założenia:

    Czechy

Marka Navitel powstała w 2006 roku. Założył ją Alexander Kazakov – Rosjanin mieszkający od dziecka w Ukrainie, teraz obywatel Czech. Marka na początku istnienia stworzyła mapy nawigacyjne obejmujące Europę, podczas gdy obecnie jej zasięg sięga nawet poza Amerykę. Firma szybko się rozwijała. W efekcie już po kilku latach otworzyła swoje biura w Czechach. Do Polski Navitel zawitał w 2015 roku.

Co produkuje Navitel?

Firma Navitel zajmuje się produkcją wysokiej klasy nawigacji samochodowych opartych na nowoczesnych, dopracowanych do perfekcji autorskich mapach. Początkowo akcesoria Navitel były alternatywą dla fizycznej mapy, w czasach gdy telefony komórkowe służyły wyłącznie do rozmów i pisania SMS-ów. Obecnie firma ma w ofercie także tablety, które usprawniają podróż. Ponadto w asortymencie są dostępne również wideorejestratory oraz samochodowe i motocyklowe systemy nawigacji.

Marka Navitel na bieżąco aktualizuje mapy

Dzięki aktualizacji użytkownicy Navitela mogą liczyć na ich dokładność i na rzetelne informacje, między innymi dotyczące natężenia ruchu na drogach. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia podróżowanie i pozwala ominąć zakorkowane ulice, a tym samym oszczędzić czas i paliwo.

3w1 – innowacyjne urządzenie marki Navitel

Firma Navitel oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań. Jednym z ciekawszych jest urządzenie łączące 3w1 – dwie kamery i lusterko wsteczne, które skrywa jedną z nich. Ten sprzęt ułatwia parkowanie samochodu, a także pozwala nagrywać zdarzenia drogowe.

Nawigacja Navitel – bezpłatne aplikacje 

Jedną z ważniejszych zalet produktów marki Navitel jest możliwość korzystania z nawigacji w trybie offline. Dzięki temu użytkownicy mogą używać aplikacji bez dostępu do Internetu. To szczególnie przydatne rozwiązanie w miejscach o słabym zasięgu lub podczas podróży za granicą. Korzystanie z niego pozwala uniknąć dodatkowych opłat za transfer danych.

Navitel - Wiadomości