Masz problem z wytrzeźwieniem? Pomoże ci Kac-Doktor

Kac często przychodzi w najmniej pożądanym terminie /123RF/PICSEL
Reklama

Chyba każdy facet przynajmniej raz przesadził z alkoholem na tyle, że następnego dnia miał problem z doprowadzeniem się do ładu przed pójściem do pracy. Co w takiej sytuacji robić, jeśli nie możesz zgłosić urlopu na żądanie? Warto skorzystać z pomocy specjalisty.

Od jakiegoś czasu w Warszawie działa Kac-Doktor, firma zajmująca się... profesjonalnym przywracaniem skacowanych obywateli do świata żywych, przykładnie ubranych i uczesanych pracowników.

Pomoc 24 godziny na dobę

Pomysłodawcą tego nietypowego przedsięwzięcia jest dr Tomasz Hendzel, absolwent stołecznej Akademii Medycznej. To jego receptury są też zestawy leków i środków medycznych, które mają sprawić, że każdy sponiewierany alkoholem pacjent szybko odzyska trzeźwość myślenia.

Kac-Doktor to pięcioosobowe pogotowie, dyżurujące 24 godziny na dobę. Od przyjęcia zamówienia potrzebuje maksymalnie 45 minut na dotarcie do klienta i 2-3 godzin na postawienie go na nogi.

Reklama

Detoks pilnie potrzebny

Warszawscy specjaliści najczęściej są wzywani w nocy i tuż nad ranem. W swojej ofercie mają: odtrucie po alkoholu, detoks alkoholowy, kroplówki po alkoholu i witaminowe, odtrucie po narkotykach, a nawet wszycie esperalu.

Najczęściej po nadmiernie zakrapianej nocy wystarczy odtrucie organizmu, czyli podanie dożylnie substancji utraconych w trakcie picia. Po kilku godzinach pacjent powinien odzyskać sprawność fizyczną i umysłową. Usługa do najtańszych nie należy, ale chętnych, jak zaznacza dr Tomasz Hendzel, nie brakuje.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama