Stewardesy molestują pasażerów AXEjet?

Ledwie wystartowały, a już jest o nich głośno. Jeden z pasażerów oskarża stewardesy AXEjet o molestowanie. Linie lotnicze dementują te doniesienie i stają w obronie swoich pracownic.

Ledwie wystartowały, a już jest o nich głośno. Jeden z pasażerów oskarża stewardesy AXEjet o molestowanie. Linie lotnicze dementują te doniesienie i stają w obronie swoich pracownic.

- Oskarżenia są bezpodstawne, a nasze stewardesy robiły tylko to, co do nich należy - wyjaśnia rzecznik nowych linii.

Sam poszkodowany nic nie pamięta. Skąd zatem wie, że był molestowany? Z amatorskiego filmu, który przedstawia go jak wychodzi z toalety w towarzystwie dwóch ponętnych stewardes.

Nagranie trafiło do popularnego serwisu video.interia.pl:"Co to za linie?", "Muszę się z nimi przelecieć?", "Na jakiej trasie latają te molestujące stewardesy?" - fora internetowe pękają w szwach od podobnych wpisów. Mężczyźni chcą latać nowymi liniami AXEjet!

Przychylą Ci nieba

Reklama

Nie dość, że spełnią każde życzenie pasażera, to same są niczym spełnienie męskich marzeń i snów. Stewardesy AXEjet - młode, zalotne i niezwykle piękne otoczą troską, rozpieszcza i umilą każdą chwilę lotu.

Paula uwielbia galaretkę i marzy o podróży w kosmos, Mika jest mistrzynią gry w rozbierane bierki, a Sara to mała księżniczka, której życiowe motto brzmi "nikt nie zje jajecznicy z 20 jaj".

Kto chce poznać bliżej stewardesy AXEjet, powinien koniecznie zajrzeć na axejet.pl.

Na stronie można też dokonać rezerwacji lotu i bezpłatnie przystąpić do Klubu Stałych Członków, a także obejrzeć spoty reklamowe promujące linie.

Luksus na skrzydłach

Linie AXEjet dysponują nowoczesną bazą samolotów. Ich wnętrza dopieszczono w najdrobniejszym szczególe, a dostępny w samolotach pokładowy system rozrywek nie ma sobie równych.

Jacuzzi, wyściełane atłasem okrągłe łoża, barek i mini kasyno?to tylko przedsmak tego co przygotowano dla najbardziej lojalnych pasażerów z Klubu Stałych Członków.

Członek dostaje więcej!

Posiadacze kart Klubu Stałych Członków AXEjet cieszą się luksusem i przywilejami, o których w innych liniach można tylko śnić.

Już samo wyciągnięcie osobistej karty członkowskiej robi wrażenie.

Wyłącznie dla Członków linie udostępniają do pobrania multimedialne materiały: seksowne dzwonki i tapety na telefon i komórkę.

Człowiek, który ma odwagę marzyć

Założycielem linii jest miliarder, filantrop i samotnik William Suzuki-Smith.

Jego marzeniem jest szerzenie miłości, przygody i przyjemności, tam gdzie to tylko możliwe. Mimo iż zazdrośnie strzeże swojej prywatności, doczekał się już dwóch skandalizujących biografii, a jego zdjęcie nie ukazało się na okładce "Fortune", tylko dlatego, że akurat wyskoczył mu pryszcz.

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy