Wielki futbol amerykański

Wielkie kaski, potężne ochraniacze na barki noszone przez zawodników i piłka w grze. Taki właśnie jest futbol amerykański. Czy ta widowiskowa gra jest bezpieczna? Dziś gościem interaktywnego programu E-misja w tv.interia.pl będzie trener, Michał Truszkowski.

Na czym polegają zasady gry? Jak zdobywa się punkty? Czy na co dzień zawodnicy są równie wielkimi twardzielami jak na boisku? Czy ta najpopularniejsza gra w Stanach Zjednoczonych jest bezpieczna? Przeciwnik, strefa przyłożenia i kolejny punkt to założenie każdego futbolisty. Co najważniejsze jest dla takiego gracza: prestiż, kolejna cheerleaderka u boku czy wspólne kąpiele pod prysznicem w męskim towarzystwie?

Czy ta gra ma szanse zakorzenić się na Starym Kontynencie i wyprzeć piłkę nożną? Czy szybkość sprintera połączona z niezwykłymi umiejętnościami koszykarza, siłą mięśni i zwinnością zapasów jest dowodem prawdziwego męstwa? To, co jednak jest w tej grze najważniejsze, to strategia niczym u szachmistrza.

Reklama

Wszystkie argumenty "za" i "przeciw" tej grze poznacie dziś w programie E-misja w tv.interia.pl. Początek o godz. 13.00. Zapraszamy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: futbol | futbol amerykański
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama