Zostało Ci 1440 minut?

1440 minut. Tyle czasu mamy na skorzystanie z okazji cenowej. Odliczanie zaczyna się codziennie o 8 rano. To właśnie wtedy na stronie sklepu 1440minut.pl pojawia się produkt objęty promocją. Jedno jest pewne - będzie miał najniższą cenę na rynku!

Podstawową cechą sklepu jest gwarancja najniższej ceny na polskim rynku. Jest to możliwe dzięki sprzedaży produktów w hurtowych ilościach. Codziennie punktualnie o 8 rano na stronie internetowej sklepu pojawia się nowy produkt. Może to być lodówka, telefon komórkowy, golarka czy telewizor, ale za każdym razem jest to tylko jeden rodzaj urządzenia AGD lub RTV. Trzeba jednak pamiętać, że ilość wystawianych produktów jest ograniczona, dlatego decyzję o zakupie trzeba podjąć szybko. Zasada, "kto pierwszy ten lepszy" jest o tyle uczciwa, że daje każdemu klientowi równe szanse na zakup. Dodatkowo, aby ułatwić kupowanie, na stronie głównej znajduje się specjalny licznik, dzięki któremu możemy śledzić bieżącą sprzedaż i obserwować ile jeszcze sztuk jest dostępnych w magazynie.

Reklama

Ważną informacją jest, że każda osoba, która zainteresowana jest śledzeniem okazji cenowych, nie musi codziennie zaglądać na stronę. Wystarczy, ze zapisze się do newslettera, dzięki któremu sklep będzie automatycznie, każdego dnia, punktualnie o 8 rano wysyłał informację o sprzedawanym produkcie.

Zostało Ci 1440 minut?

Nazwa sklepu, poza tym, że ma intrygować, sugeruje nam, że na dany zakup mamy dobę (1440 minut - czyli 24 godziny). I to właśnie druga, obok najniższej ceny, wyróżniająca go cecha. Skąd jednak wziął się pomysł na taki rodzaj sklepu?

- Pomysł na stworzenie 1440minut.pl zrodził się z obserwacji rynku sprzedaży w Internecie. Chcieliśmy stworzyć coś, czego do tej pory w Polsce nie było - połączyć handel z ciekawym pomysłem, pokazać sprzedaż w nowatorski sposób. Pomysł przenieśliśmy z rynku amerykańskiego, gdzie tego typu sklepy cieszą się dużą popularnością. Zdecydowaliśmy, że warto spróbować także w naszym kraju. I tak właśnie powstał 1440minut.pl - tłumaczy Artur Rynkiewicz Kierownik Projektu z firmy Havo. Sklep powstał w listopadzie tego roku i już może pochwalić się społecznością klientów codziennie odwiedzających serwis w poszukiwaniu okazji.

Zakupy

Aby dokonać zakupów nie trzeba zakładać konta czy rejestrować się. Wystarczy wpisać swoje dane i czekać na potwierdzenie zamówienia. W 1440minut.pl można płacić zarówno kratą płatniczą, za pomocą przelewu, ale także i w ratach. Dostarczany towar jest fabrycznie nowy i objęty gwarancją producenta. Ponieważ sklep dysponuje własnym magazynem, pozwala to na prezentację rzeczywistego czasu realizacji zamówienia.

Czas dostawy jest dość istotną kwestią, chociażby w kontekście zbliżających się świąt. Większość z nas robi zakupy w ostatniej chwili, przez co nie może sobie pozwolić na tygodniowe oczekiwanie na zamówione produkty. Dlatego też 1440minut.pl wysyła produkty za pomocą kuriera, przez co docierają one do klienta w 72 godziny od momentu złożenia zamówienia.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama