Co oferuje nowy Samsung Galaxy S21 Plus?

Samsung każdego roku stara się zaskoczyć swoich klientów nowymi produktami, przede wszystkim w zakresie smartfonów. Na ten moment nowe Samsungi raz po raz stają się flagowcami, mają wielu zwolenników, którzy z niecierpliwością oczekują na nowe premiery. Z każdym kolejnym produktem poprawiają się jego ogólne parametry, dużo zmienia się w kwestii samych aparatów i jakości wyświetlacza. Poza tym marka Samsung stara się również wypuszczać na rynek telefony o różnej wielkości, które są niekiedy wręcz małymi tabletami, idealnymi dla osób, które wiele spraw załatwiają właśnie przez telefon. Obecnie producent zaczyna się natomiast skupiać również na sieci 5G, od niedawna dostępnej również w Polsce.

Jakie parametry techniczne posiada Samsung Galaxy S21 Plus?

Samsung Galaxy S21 Plus posiada ekran o przekątnej 6,7 cala oraz rozdzielczości Full HD+. Jego ekran został wykonany w technologii Dynamic AMOLED 2Xz odświeżaniem adaptacyjnym w zakresie 48-120 Hz. Jego akumulator ma 4800 mAh. Występuje w trzech wersjach kolorystycznych: Phantom Black, Phantom Silver oraz Phantom Violet.

Z tyłu posiada on aż 3 aparat. Główny z nich posiada takie parametry: 12 MP, f/1.8, 26mm. Aparat szerokokątny cechuje się: 12 MP, f/2.2, 13mm, 120˚, natomiast telefoto: 64 MP, f/2.0, 28mm. Ten ostatni posiada przybliżenie optyczne x11 oraz hybrydowe x3.

Posiadają one możliwość nagrywania w trybie 4K w 60 kl./s. Natomiast telefoto pozwala na nagrywanie w 8K w 30 kl./s. Przednia kamerka posiada matrycę 10 MP, a także obiektyw obiektyw f/2.2, 26mm.

Warto mieć świadomość tego, że do tego modelu w zestawie nie jest dołączana ładowarka, co obecnie robi się pewnego rodzaju standardem. Smartfon ten działa również w ramach 5G, co z punktu widzenia użytkowników chcących korzystać z pełnych możliwości, jest dobrą perspektywą.

Jak jest cena Samsunga Galaxy S21 Plus?

Na ten moment cena Samsunga Galaxy S21 Plus, to około 5 tysięcy złotych. Ta wysoka cena wiąże się bezpośrednio z tym, że jest to nowy telefon na rynku, obecnie możliwy do kupienia jedynie przedpremierowo. Na ten moment od 14 do 28 stycznia większość sklepów dopiero zbiera zamówienia na nowy smartfon, z możliwym dostarczeniem go w późniejszym terminie.

Na I kwartał roku 2021 została zapowiedziana premiera tego telefon i już w 14 stycznia udało się wypuścić go z powodzeniem na rynek. Bezpośrednio do testów otrzymało go wiele stron zajmujących się tematyką smartfonów gdzie można uzyskać informacje z pierwszej ręki, dotyczące tego modelu.

Gdzie można zakupić Samsung Galaxy S21 Plus?

Przedpremierowo tego modelu jak i dwóch pozostałych, które razem z nim pojawiły się na rynku ( Samsung S21 oraz Samsung S21 Ultra), można poszukiwać między innymi za pośrednictwem strony Ceneo.pl. Pozwala ona na szybkie wyszukanie w jakich sklepach obecnie oferowana jest sprzedaż. Klient od razu widzi również cenę samego telefonu oraz koszty dostawy, o ile one występują. Takich zakupów można dokonać w szybki sposób, bez konieczności wychodzenia z domu.

Jest to model mający dopiero swoją premierę, jednak niekiedy ze względu na wypuszczanie egzemplarzy testowych, można już na stronie przeczytać wiarygodne opinie na ten temat. Po samej premierze, gdy więcej klientów zdecyduje się na zakup, baza opinii znacznie się powiększy. To szansa na zapoznanie się z opiniami z pierwszej ręki. Wiele osób decyduje się na poczekanie z zakupem, aż cena się ustabilizuje i sprzęt będzie bardziej znany na rynku.

Na Ceneo.pl można zainwestować także w gadżety i akcesoria uzupełniające telefon, przykładowo ochronne etui czy też solidne szkło hartowane, wzmacniające dodatkowo szybkę.

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy