Terminale płatnicze dla małych firm – bezpłatne i wygodne rozwiązanie

Nowoczesne mobilne terminale do obsługi płatności kartami to wygoda zarówno dla sprzedających, jak i dla klientów. Umożliwiają bezgotówkową obsługę klientów każdej firmie niezależnie od jej wielkości. Mobilne terminale pomogą usprawnić biznes i uzyskiwać wyższe dochody. Co więcej, w ofercie Orange można je otrzymać za darmo.

Bezpłatny terminal płatniczy

Rosnąca popularność płatności bezgotówkowych sprawia, że coraz więcej firm oferuje tę możliwość swoim klientom. To korzyść zarówno dla przedsiębiorcy, jak i dla kupujących.  Do niedawna małe firmy nie obsługiwały płatności bezgotówkowych, gdyż było to dla nich nieopłacalne z powodu kosztu zakupu terminala oraz jego obsługi. 

Obecnie sytuacja ta się zmienia - w terminale mobilne zaopatrują się także małe i średnie firmy, dostarczające swoje usługi lub produkty do różnych miejsc, mimo odległej siedziby. Dlaczego? Otóż obecnie właściciele małych przedsiębiorstw mogą skorzystać ze specjalnej promocji i bezpłatnie otrzymać aż trzy mobilne terminale płatnicze i korzystać z nich bez opłat przez rok lub do przekroczenia 100 tys. zł obrotu. 

Reklama

Wybór terminala płatniczego

Nieodpowiedni terminal mobilny może być źródłem problemów, a nawet złości oraz irytacji obsługi sklepu, hotelu czy restauracji. Dlatego ważną kwestią jest wybór konkretnego modelu. Ważne, by model był poręczny, prosty w obsłudze, czytelny i szybki, a także długo działał bez konieczności ciągłego doładowywania. Nowoczesne mobilne terminale są prawie tego rozmiaru, co karta płatnicza. Są jednak solidnie wykonane, bezpieczne i mają wytrzymałą baterię. Ważne też, by posiadały niezbędne certyfikaty wymagane do obsługi płatności bezgotówkowych.

Co z abonamentem?

Kryteria te spełnia nowoczesny terminal SumUp, jedyny terminal mobilny na rynku, który pozwala przyjmować płatności bezgotówkowe bez umowy z bankiem oraz bez abonamentu. Urządzenie łączy się dzięki Bluetooth i za pomocą aplikacji na telefon. Można go kupić na raty w Orange. Obsługuje większość znanych kart, jak m.in. Mastercard, Visa czy Maestro, a dodatkowo usługi Android Pay i Apple Pay.

Tu przeczytasz więcej na temat oferty oraz mobilnego urządzenia: https://www.orange.pl/poradnik-dla-firm/firma-online/darmowy-terminal-platniczy/ 

Artykuł sponsorowany

materiały promocyjne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy