Antywirus McAfee i system Windows 10 Pro za jedyne 32,16 zł

Według żartobliwego powiedzenia ludzie dzielą się na dwie grupy: tych, którzy zabezpieczają swoje komputery programami antywirusowymi, i tych, którzy dopiero zaczną. Być może to właśnie wakacyjna promocja sklepu BZFuture.com stanie się najlepszą okazją do tego, aby drudzy zadbali wreszcie o swoje bezpieczeństwo, a pierwsi – odnowili dotychczasowe licencje za nieduże pieniądze. W najnowszej wakacyjnej ofercie tego internetowego sklepu antywirus McAfee (roczna licencja na 1 PC) i klucz do systemu Windows 10 Pro kupimy za niespełna 33 zł

Tak tanio jeszcze nie było: popularny antywirus McAfee wraz z legalnym kluczem systemu Windows 10 Pro w nowej promocji sklepu BZFuture.com jest w sprzedaży już za 32,16 zł.

W trwającej aktualnie wakacyjnej promocji dostaniemy także:

· ouchery do zakupu kryptowalut: kupon o wartości 25 euro, wraz z kluczem Windows 10 Pro gratis, za 136,36zł.

· oraz zaawansowany program do zarządzania dyskami:  AOMEI Partition Assistant Professional 8.0 Edition Key Global wraz z darmowym kluczem do Windows 10 Pro oem za jedyne 71,33 zł

 Nie przegapcie tych okazji!

O BZFuture.com

BZFuture.com to sklep posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży legalnego, licencjonowanego oprogramowania komputerowego. Z wakacyjnych promocji w BZFuture.com warto jednak skorzystać nie tylko z przyczyn czysto finansowych. BZFuture.com to również wygoda i bezpieczeństwo: jeśli z zakupów postanowimy z jakichś przyczyn zrezygnować, zamówione oprogramowanie będziemy mogli zwrócić bez podawania przyczyny do 30 dni, uzyskując oczywiście pełny zwrot pieniędzy. 

Niejedyna to jednak zaleta sklepu BZFuture.com. Dzięki systemowi automatycznej dostawy, cyfrowe klucze do zakupionych programów zostaną nam udostępnione niezwłocznie po dokonaniu wpłaty - i to nawet wtedy, gdy zamówienie zdecydujemy się złożyć w środku nocy. Wszelkie wątpliwości pomogą nam tymczasem rozwiać konsultanci udzielający pomocy na całodobowym czacie - doradzą, zarekomendują najlepszą ofertę, a jeśli będzie trzeba, podpowiedzą, jak zainstalować i najlepiej skonfigurować zamówione oprogramowanie. 

Sklep BZFuture.com daje nam zatem, jak widać, możliwość zakupu najlepszego oprogramowania antywirusowego, i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Poszukując wakacyjnych, wyprzedażowych okazji może warto się zatem zdecydować na jedną z opisywanych tu ofert - na własnym (cyber)bezpieczeństwie nie powinno się bowiem oszczędzać.

Artykuł sponsorowany przez sklep BZFuture.com

materiały promocyjne
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy