DevOpsDays zawitają w listopadzie do Warszawy! Zgarnij zniżkę i ucz się od najlepszych!

Już 25-26 listopada rusza szósta, polska odsłona międzynarodowej konferencji - DevOpsDays. Dwa dni, dwie ścieżki i mnóstwo praktycznych case studies do wysłuchania! Poza tym jak zawsze możecie liczyć na szerokie grono najlepszych specjalistów, openspace’y, networking oraz wspaniałą zabawę! Na scenie natomiast wystąpią m.in. eksperci z Microsoft, Google czy Kaspersky Lab.

Międzynarodowi eksperci, którzy wystąpią na scenie, to jeden z najmocniejszych punktów konferencji. Możemy spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów, przygotowanych przez najbardziej doświadczonych specjalistów z zakresu DevOps. Oczywiście, zgodnie z formułą DevOpsDays, w agendzie nie zabraknie także miękkich tematów związanych z zarządzaniem zespołem. Zarówno inżynier jaki i manager znajdą coś dla siebie w programie tegorocznej edycji!

W tym roku na scenie DevOpsDays Warsaw wystąpią m.in.:

●     Emrah Samdan / Thundra Inc. / Applying chaos engineering to bulid resilient serverless applications

Reklama

●     Ricardo Castro / Veniam / Service Mesh

●     Sebastian Grodzicki / Elastic / Building Distributed Systems in Distributed Teams

●     Ádám Sándor / Container Solutions / Kubernetes Operators - the next frontier in application automation

●     Jakub Kałużny / SecuRing / Let's get evil - threat modelling at scale

●     Michał Ambroziewicz / Netsprint / Kubernetes on bare metal after a year in production

 

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie DevOpsDays Warsaw 2019, a w zakładce “SCHEDULE" czeka na Was jeszcze więcej gorących tematów!

Ignite Talks, czyli solidna porcja wiedzy w pigułce!


Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. Czas, w którym powinna zamknąć się cała prezentacja, nie może przekraczać 5 minut. Propozycje tematów w ramach Ignite Talks można zgłaszać poprzez formularz, który znajdziecie na stronie DOD Warsaw. 

Wejściówka tylko 395 zł - pospiesz się, bo ich liczba jest ograniczona!


Zgłębiaj tajniki programowania i poznaj lepiej kulturę DevOps! Jeśli chcesz  zwiększyć swoją efektywność w pracy oraz być tak dobry, jak programiści Container Solutions, Datadog czy VirusBay nie zastanawiaj się dłużej i zarejestruj już teraz! Dla dla wszystkich czytelników Interia organizator przygotował specjalną zniżkę 10% z kodem “INTERIA" (rejestracja: https://evenea.pl/event/devopsdays2019/).

Zapraszamy na naszą stronę internetowa DevOpsDays Warsaw.

Śledź także nasze profile na Facebook, Twitter oraz YouTube, gdzie znajdziesz aktualności związane z wydarzeniem.

 

 

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy