Gdzie kupić kody PaySafeCard?

W dzisiejszych czasach dokonywanie płatności internetowych stało się dla wielu z nas codziennością. Niestety niesie to ze sobą ryzyko niebezpieczeństwa związanego z cyfrowymi kradzieżami. Z tego powodu warto zastanowić się, w jaki sposób możemy się przed nimi uchronić. Metody wykorzystywane przez hakerów są tak zaawansowane, że w niektórych przypadkach kradzione kwoty są ogromne i nie do odzyskania. Banki nie zawsze chcą ponosić odpowiedzialność za tego typu ataki i umywają ręce. Na szczęście istnieją rozwiązania, które mogą nas przed oszustami uchronić. Jednym z nich jest metoda płatności kartą PaySafeCard. Gdzie możemy zakupić tego typu kartę i ile będzie nas to kosztowało?

Jak działa PaySafeCard?

Najłatwiej określić ją jako kartę, która ma nam pomóc w bezpieczny sposób płacić przez internet. W momencie zakupu pożądanego produktu lub usługi dzięki niej nie jesteśmy zmuszeni do podawania danych osobistych lub danych kart bankowych. Możliwość płatności kartą PaySafeCard jest dostępna dla klientów w wielu miejscach na świecie. Aby móc z niej korzystać, wymagana jest jedynie rejestracja konta PaySafecard oraz doładowanie karty. Co ważne, karta może być przez nas wykorzystana również do płatności za granicą. Bazuje wtedy ona na najbardziej opłacalnym dla nas przeliczniku walut.

Jak doładować kartę PaySafeCard?

Proces doładowania jest bardzo podobny do tego, w którym doładowujemy telefon na kartę. Najłatwiej udać się do wybranego przez nas sklepu i wybrać kwotę doładowania. Po zakupieniu wybranego doładowania wraz z potwierdzeniem otrzymujemy 16-znakowy numer. W momencie zakupu usługi lub produktu należy wpisać otrzymany kod. Jeśli cała doładowana kwota nie zostanie przez nas wykorzystana, wtedy środki pozostają na karcie i w dalszym ciągu są do naszej dyspozycji.

Gdzie doładować kartę PaySafeCard stacjonarnie?

Oficjalna strona PaySafeCard udostępnia nam wyszukiwarkę punktów, w których istnieje możliwość zakupu doładowania karty. Klient do dyspozycji ma ponad 4800 miejsc, gdzie istnieje możliwość zakupu doładowania do karty.

Kody PaySafeCard są możliwe do zakupu w sklepach takich jak min:

 • Żabka,
 • Fresh Market,
 • Polo Market,
 • Auchan,
 • Real,
 • Inmedio,
 • Pepco,
 • MediaExpert,
 • Carrefour,
 • E. Leclerc,
 • Komputronik,
 • wszelkie stacje benzynowe,
 • Poczta Polska,
 • kioski RUCH.


Gdzie doładować kartę PaySafeCard przez internet?

Kody PSC są możliwe do zakupu nie tylko stacjonarnie, ale również online. Jest to o wiele szybszy sposób niż wychodzenie z domu, nawet do sklepu znajdującego się nieopodal. Najłatwiej odwiedzić stronę Ceneo i tam zorientować się, gdzie oferowana jest najkorzystniejsza opcja zakupu doładowania online. Inną opcją jest również Allegro oraz podobne portale. Jednak pamiętajmy, że zakup doładowania PaySafeCard przez internet wiąże się z naliczeniem dodatkowych kosztów. Nie są to duże kwoty, jednak na uwadze trzeba mieć fakt, że za doładowanie o wartości 20 zł netto zapłacimy około 23 zł.

Co ważne, chcąc zakupić kody PaySafeCard online, powinniśmy zawsze wybierać źródła wiarygodne. Aby wybrać odpowiedniego sprzedawcę, dobrym pomysłem jest czytanie opinii na forach internetowych lub sprawdzenie Certyfikatu SSL. Jeśli zdecydowaliśmy się na korzystanie z Allegro, podpowiedzią dla nas mogą być opinie o sprzedającym, jakich udzielają klienci. Każda dokonywana przez nas transakcja internetowa powinna odbywać się z rozwagą.

Gdzie doładować PaySafeCard za 20 zł?

Mamy możliwość zakupu doładowań na różne kwoty. Najniższym możliwym doładowaniem jest 20 zł. Aby dokonać zakupu kodów na taką kwotę, wystarczy, że udamy się do jednej z placówek, które wyszczególnione zostały na oficjalnej stronie PaySafeCard.

Gdzie doładować PaySafeCard za 30 zł?

Kupując kody PSC, nie mamy możliwości wybrania dowolnej kwoty. Kolejną kwotą dostępną do doładowania jest 30 zł. Jeśli jednak wybierzemy doładowanie wyższe niż kwota usługi lub produktu, którą pragniemy zakupić, kwota ta nie przepada, a zostaje na karcie. Mamy więc możliwość wykorzystania jej w późniejszym czasie.

Gdzie doładować PaySafeCard za 50, 100, 200 zł?

Kolejnymi możliwymi kwotami do doładowania karty są kolejno 50, 100 i 200 zł. Nie ma możliwości zakupu kodów PSC na wyższą kwotę. Jeśli wiec chcemy osiągnąć maksymalną kwotę doładowania karty PaySafeCard prepaid, jaką jest 1000 zł, musimy na przykład zakupić pięć kodów po 200 zł. Jeśli interesuje nas wyższa kwota, będziemy musieli zaopatrzyć się w kartę PaySafeCard Mastercard. Pozwala ona nam na swobodne doładowywanie, a limitem dla osoby dorosłej jest 20 000 zł. Jednak korzystać mogą z niej osoby jedynie po 16. roku życia. Limit kwoty dla młodzieży wynosi na tego typu karcie 4 000 zł.

W świecie cyfryzacji i coraz prężniej rozwijającej się technologii cyberprzestępstwa są niestety coraz częściej spotykane. Warto więc na wszelkie możliwe metody zabezpieczyć się przed tego typu niebezpieczeństwami. Stosowanie PaySafeCard jest sposobem na to, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo przed atakami hakerów na nasze konta bankowe, gdzie często trzymamy oszczędności nawet całego życia.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy