#motoinnowacje – superprzydatne funkcje w smartfonach Motoroli, bez których żyje się trudniej

Innowacyjność jest mocno zakorzeniona w świadomości Motoroli. To tej marce zawdzięczamy pierwsze radio samochodowe, łączność podczas lądowania na Księżycu, pierwszy telefon komórkowy i pierwsze połączenie z komercyjnego smartfonu z siecią 5G. Ale innowacyjność to nie tylko wielkie wydarzenia i przełomowe wynalazki. To także doskonalenie urządzeń o małe i duże rozwiązania, które zmieniają codzienność każdego z nas. Motorola skupia się na dostarczaniu w swoich smartfonach funkcji, które są niezwykle przydatne i potrzebne użytkownikom. Niżej przypominamy kilka z tych wyjątkowych rozwiązań uwielbianych przez użytkowników smartfonów Motoroli.

Cios karateki, by włączyć latarkę

Gdy zapytasz właścicieli motoroli, z jakiego Gestu Moto korzystają najczęściej, z pewnością dla wielu będzie to gest uruchomienia latarki. Wystarczy machnąć dwa razy ręką z telefonem jakby wykonywało się cios karate, by włączyć i wyłączyć latarkę. Nie potrzeba nawet odblokowywać urządzenia. To niezwykle przydatna funkcja, która sprawdza się w najróżniejszych sytuacjach. W ciemnym pokoju, gdy nie chcesz włączać światła, podczas wieczornego spaceru, na wakacjach na plaży, gdy szukasz swoich rzeczy podczas nocnej imprezy, lub pod namiotem w górach. Są tacy, którzy najczęściej korzystają z gestu latarki, majsterkując pod maską samochodu. Zobacz na filmie, jak działa ten popularny Gest Moto.

Reklama

Platforma Ready For - smartfon zamiast konsoli

Tak, smartfon już dziś wielu osobom może zastąpić konsolę. Możesz grać już gdzie tylko chcesz w swoje ulubione gry. Wystarczy zabrać ze sobą motorolę moto g100 z kablem i ewentualnie pad. Telefon podłącz do dużego ekranu i sparuj z padem gdziekolwiek akurat jesteś i ciesz się rozrywką, czekając na spotkanie biznesowe, odpoczywając w hotelu czy ukrywając się przed kolejnym nudnym zjazdem rodzinnym. Platforma Ready For to nie tylko gry, ale też mobilny pulpit umożliwiający wygodną pracę, tryb wideokonferencji, w którym smartfon kadruje obraz tak, by zawsze utrzymać Cię w centrum kadru i nie krępować Twoich ruchów, oraz tryb TV, który pozwala oglądać na dużym ekranie ulubione filmy i seriale bez konieczności logowania się na obcych urządzeniach. Zobacz, jak działa Ready For.

Dual Capture

Wreszcie coś dla społecznościowych bestii! Funkcja Dual Capture pozwala nagrywać obraz z dwóch stron smartfonu naraz. Dzięki temu zarejestrujesz niesamowite wydarzenia lub drobne przyjemności i jednocześnie swoją reakcję na nie. To szczególnie ciekawa funkcja, jeśli dużo nagrywasz dla znajomych lub na relacje w mediach społecznościowych. Zobacz, jak działa Dual Capture na filmie.

Pomachaj jak brytyjska królowa, by włączyć aparat

Ten wyjątkowo królewski gest możesz stosować w codziennym życiu, by skorzystać z kolejnej niezwykle przydatnej funkcji - uruchomienia aparatu bez dotykania ekranu telefonu. Wystarczy, że dwukrotnie przekręcisz nadgarstkiem, a aplikacja w mgnieniu oka będzie gotowa do działania. Ile razy umknął Ci moment tylko dlatego, że trzeba było odblokowywać smartfon? Nigdy więcej! Zobacz, jak bardzo ten Gest Moto przydaje się na co dzień.

Słysz tylko to, co chcesz słyszeć

Gdyby można było ograniczyć wszystkie dźwięki i zostawić tylko te przyjemne... Byłoby pięknie, prawda? I może być pięknie, bo motorola moto g100 ma funkcję Audio Zoom, która pozwala skupić się na konkretnym źródle dźwięku i wyciszyć to, co dzieje się dookoła, a jest nieistotne. Sąsiad kujący w ścianie, a Ty akurat nagrywasz filmik dla znajomych? A może przygotowujesz wizytówkę na casting lub do pracy, a może jeszcze coś innego? Nie przejmuj się więcej hałasami! Zobacz, jak działa funkcja Audio Zoom.

motoinnowacje na filmach pokazuje Maciej Dowbor. Jego spojrzenie na te fenomenalne rozwiązania znajdziesz na specjalnej stronie. Warto tam zajrzeć i poznać moto od nowej strony.


O firmie Motorola

Firma Motorola Mobility LLC została przejęta przez Lenovo Group Holdings w 2015 r. Motorola Mobility jest podmiotem w pełni zależnym Lenovo, który projektuje i produkuje wszystkie telefony komórkowe marki Moto i Motorola.

O firmie Lenovo

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY) jest firmą z listy Fortune Global 500 o obrotach sięgających 45 miliardów USD i światowym liderem technologicznym w dziedzinie inteligentnej transformacji dzięki infrastrukturze i urządzeniom zapewniającym klientom największe możliwości. Oferta łączących się z siecią urządzeń Lenovo należy do największych na świecie i obejmuje smartfony (Motorola), tablety, komputery PC (ThinkPad, Yoga, Lenovo Legion) i stacje robocze, a także urządzenia AR/VR oraz rozwiązania dla inteligentnych domów i biur. Rozwiązania Lenovo dla centrów danych (ThinkSystem i ThinkAgile) zapewniają pojemność i moc obliczeniową systemom zmieniającym biznes oraz społeczeństwo. Lenovo inspiruje użytkowników do wykorzystania drzemiącego w nich potencjału różnorodności i budowania lepszej przyszłości dla wszystkich. Zachęcamy do obserwowania nas w serwisach LinkedIn, Facebook, Twitter, Instagram, Weibo, śledzenia aktualności w naszym serwisie Storyhub oraz odwiedzania naszej witryny internetowej www.lenovo.com.

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy