Singles’ Day 2019. Promocje w polskich sklepach internetowych

O Czarnym Piątku słyszeli chyba wszyscy. Cyber Monday nieustannie zyskuje na popularności. Ale czy znacie promocje spod znaku Singles’ Day? Festiwal zakupów rodem z Chin zadomawia się nad Wisłą i w tym roku, już po raz drugi, możecie skorzystać z wyprzedaży nie na AlliExpress, ale w rodzimych e-sklepach. Mowa o sklepach z grupy x-kom, które zapowiedziały promocje z okazji Singles’ Day.

Idea Singles’ Day

W 1993 roku czwórka studentów - kawalerów z uniwersytetu Nanjing ustanowiła dzień 11.11 Dniem singla. Nieprzypadkowo wybrali akurat tę datę. Cztery jedynki symbolizują czterech singli zebranych wokół jednej idei - celebracji swojego statusu. Ich pomysł spotkał się z aprobatą innych żaków, a potem rozpowszechnił wśród mieszkańców Państwa Środka.

Popularność tego jakże oryginalnego święta wykorzystały sklepy, organizując istny festiwal zakupów. W zamyśle dedykowane singlom - w praktyce dostępne dla wszystkich. Dziś wyprzedaże na Singles’ Day cieszą się w Chinach większą popularnością niż Black Friday. Mało tego, Dzień singla zyskał miano chińskiego Czarnego Piątku! Co ciekawe, z promocji dostępnych tego dnia w serwisach aukcyjnych korzystają ludzie z całego świata, a całkiem duże grono stanowią Polacy.


Singles’ Day 2018 w x-kom, al.to i combat

Zainteresowanie wyprzedażą na chińskim portalu aukcyjnym jest całkowicie zrozumiałe. Ogromny wybór, śmiesznie niskie ceny, a jeśli dodać do tego rabaty, powstaje mieszanka, po którą gorączkowo sięgają wszyscy miłośnicy kupowania po taniości.

Tyle, że nie każdy chce kupować w Chinach, szczególnie sprzęt elektroniczny, AGD albo broń. Na szczęście nie ma już takiej potrzeby. W sklepach x-kom, al.to oraz combat (należących do grupy x-kom) już po raz drugi odbędzie się polska edycja Singles’ Day. Wyprzedaży organizowanej z okazji Dnia Singla.

Ponieważ każdy sklep specjalizuje się w innym asortymencie, możecie kupić laptopa w x-kom, sprzęt do kuchni w al.to, a na stronę combat udać się po gadżet surwiwalowy. Wybór produktów objętych promocją jest spory, dzięki czemu może się okazać, że już teraz znajdziecie coś, co planujecie nabyć podczas Black Friday.

Pierwsza edycja Singles’ Day, zorganizowana przed rokiem w x-kom, spotkała się z ciepłym przyjęciem rodaków. Stronę promocji odwiedziło 630 000 użytkowników, którzy skorzystali z rabatów sięgających 77%. W tym roku największa przecena ma wynosić 94% i jak zapewnia sklep, najtańszy produkt kupicie za 1 zł. Najpewniej będzie to jakiś drobiazg, ale takie drobiazgi stanowią przecież lwią część zamówień składanych w Chinach. Nie będziecie przy tym czekać na dostawę przez kilka tygodni.

Podczas Singles’s Day stronę promocji w al.to odwiedziło łącznie 70 000 osób. Na nich czekały rabaty sięgające 75%. Sklep combat nie brał udziału w ubiegłorocznym Festiwalu Zakupów, jednak w tym roku to się zmienia. Zobaczcie wybrane propozycje sklepów grupy x-kom, przygotowane na Singles’ Day 2019:

Propozycje na Singles’ Day od x-kom


Zobaczcie Singles’ Day 2019 w x-kom

Propozycje na Singles’ Day od al.to

Zobaczcie Singles’ Day 2019 w al.to

Propozycje na Singles’ Day od combat.pl


Zobaczcie Singles’ Day 2019 w combat

.
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy