Świąteczna metamorfoza Media Expert!

Media Expert oficjalnie potwierdza – z okazji zbliżających się Świąt przyjmuje nazwę PREZENTY EXPERT. Nowej nazwie towarzyszyć będzie także nowe hasło: „miliony prezentów, miliony uśmiechów”.

Sieć Media Expert zmienia nazwę na Prezenty Expert! To efekt świątecznej metamorfozy, o której plotki w mediach pojawiły się kilka dni temu. "Jesteśmy największą siecią elektromarketów w Polsce, a święta to tradycyjny okres kupowania prezentów - także w naszych sklepach. Dlatego chcemy pomóc naszym Klientomw tym gorącym okresie i wierzymy, że przyjęcie nazwy PREZENTY EXPERT dodatkowo nas do tego zmotywuje. Będziemy inspirować miliony Polaków do postawienia na modne i praktyczne prezenty technologiczne. Wierzę, że efekty naszej pracy odczują i docenią wszyscy nasi Klienci - i obdarowujący, i obdarowani."- mówi Michał Mystkowski, rzecznik prasowy.

Prezenty Expert!

To nowa nazwa, idealnie wpisująca się w oczekiwania klientów, którzy poszukują pomysłów na świąteczne podarunki. Celem kampanii reklamowej jest zainspirowanie Polaków do wyboru idealnego miejsca na zakup wymarzonych prezentów dla najbliższych, zarówno tych najmłodszych, jak i nieco starszych. W dodatku wygodnie, w jednym miejscu i na każdą kieszeń.

Przypomnijmy, że od lat produkty elektroniki użytkowej - smartfony, laptopy, nowoczesne telewizory, gry i konsole, produkty do pielęgnacji ciała,
czy technologiczne nowinki są wskazywane jako najbardziej pożądane prezenty świąteczne. To najprostszy sposób na minimalizację ryzyka świątecznych "wpadek". Warto się zastanowić, czy w tym roku skarpetek nie zastąpić bezprzewodowym głośnikiem, w miejsce kolejnego  krawata kupić motywujący do aktywności sportowej smartwatch, a tegorocznej emisji klasyki kina "Kevin sam w domu" nie obejrzeć wspólnie z bliskimi na nowym, dużym  telewizorze. "Pomysłów na zakup naprawdę udanych prezentów z pewnością nie zabraknie. Tym bardziej, że klienci znajdą w ofercie Prezenty Expert atrakcyjne produkty w różnych kategoriach cenowych, a nasi pracownicy chętnie będą służyć wsparciem, wiedzą i doświadczeniem." - dodaje Mystkowski. Sieć zapowiada, że na stronie mediaexpert.pl pojawi się również specjalny świąteczny prezentownik z podpowiedziami, jakie prezenty mogą być najlepiej dopasowane do obdarowywanej osoby.

Cała akcja, co zapewne nie będzie zaskoczeniem, potrwa do 24 grudnia. Ale warto już teraz skorzystać z promocji i ofert cenowych, aby nie zostawiać zakupu na ostatnią chwilę. "Zaoszczędzony czas pomoże nam wszystkim złapać chwilę oddechu przed samymi świętami." - podsumowuje Mystkowski.


materiały promocyjne

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy