T-Mobile prezentuje: Karnawał prezentów dopiero się zaczyna!

Choć Gwiazdka już za nami, w T-Mobile sezon na upominki w pełni. Smartfony, laptopy, bogate pakiety minut, SMS-ów i Internetu - to wszystko czeka na klientów w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Choć Gwiazdka już za nami, w T-Mobile sezon na upominki w pełni. Smartfony, laptopy, bogate pakiety minut, SMS-ów i Internetu  - to wszystko czeka na klientów w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Smartfon w przebojowej cenie...

W Smartfonerii początek roku zaczyna się promocjami. W ramach Superwypdrzedaży w T-Mobile przebojowy smartfon Sony Xperia X można sprawić sobie teraz aż o 80% taniej. Po obniżce kosztuje on jedynie 199 zł na start, a w pakiecie z nim otrzymujemy nielimitowane rozmowy i SMS-y, MMS-y oraz Supernet bez limitu danych. A w prezencie - Netflix bezpłatnie na 2 miesiące. Wszystko za 99,95 zł miesięcznie w specjalnej ofercie T2 i w opcji na 24 raty. Można też inaczej, bo Xperię X możemy dostać również w opcji na 36 rat za 1 zł na start.
Supernet to nie tylko nielimitowany dostęp do sieci, ale też czyli pokaźny pakiet najpopularniejszych aplikacji w wersji zero data rating czyli nie zużywające naszego pakietu danych. Po co takie udogodnienie, gdy mamy Internet bez limitu? A no po to, że po wykorzystaniu 20 GB nadal mamy dostęp do sieci, ale przepływność łącza obniża się. Z Supernetem można bez ograniczeń korzystać z Facebooka, Tidala, Twittera, Tindera, Messangera czy Whatsappa i nie tracić prędkości.

...lub hitowy zestaw z laptopem

Z Supernetu można teraz korzystać również w większym formacie, bo do oferty Internetu mobilnego w T-Mobile wracają wyjątkowe zestawy laptopów Lenovo Ideapad 100S z routerem Alcatel Link Zone w komplecie. W Superwyprzedaży zestaw ten został przeceniony z 699 zł na 1 zł i oferowany jest z abonamentem MAX za 69,99 zł (na 24 miesiące), który obejmuje nielimitowany Internet w LTE oraz dodatkowo 50 GB Internetu do wykorzystania w pozostałych technologiach.

Superwyprzedaż dostępna jest w salonach T-Mobile i na www.t-mobile.pl.


materiały promocyjne