Wybierz nowoczesny materac Hilding i zapomnij o problemach z zasypianiem

Nie możesz spać? Budzisz się zmęczony i niewyspany? Możliwe, że po prostu twój stary materac nie jest dla ciebie odpowiedni. Jak najszybciej zamień go na innowacyjny materac Hilding, a twoje problemy ze snem znikną w mgnieniu oka!

Co sprawia, że materac jest nowoczesny?

To już nie te czasy, kiedy materac był prostym kawałkiem gąbki lub, w najlepszym wypadku, szybko niszczącą się konstrukcją z twardych sprężyn! Współcześnie producenci materacy prześcigają się w stosowaniu coraz to bardziej innowacyjnych tworzyw i konstrukcji. Jednak niezmiennie od lat prekursorem pozostaje skandynawska firma Hilding Anders. Jej historia sięga aż 1939 roku, kiedy powstał pierwszy warsztat produkcyjny marki. Od tego czasu wykorzystują ogromne doświadczenie w tworzeniu materacy, jednocześnie nieustannie poszukują najlepszych, nowoczesnych rozwiązań.

Reklama

Nowoczesny materac musi być bezpieczny dla naszego zdrowia! Jeśli nie wiesz, czy dany materac jest wart twojej uwagi, koniecznie zwróć uwagę na posiadaną przez niego certyfikację. Wszystkie produkty Hilding poddawane są kompleksowym testom i badaniom, w trakcie których sprawdzana jest jakość ich wykonania, ich trwałość oraz bezpieczeństwo dla zdrowia. Wszystkie zostały wyróżnione prestiżowym Znakiem jakości Szwajcarskiego Instytutu AEH. Co więcej, wiele modeli dodatkowo spełniło rygorystyczne warunki i zakwalifikowały się jako produkty medyczne.

To, czy materac możemy uznać za nowoczesny, zależy również od tego, jaki pozostaje po nim ślad na środowisku naturalnym. Materace Hilding wytwarzane są z materiałów, które są nietoksyczne, a tym samym bezpieczne dla naszego zdrowia, jak i dla otoczenia. Dbałość o ekologię została uwzględniona już w samym procesie produkcyjnym, a każdy produkt spełnia obowiązujące normy bezpieczeństwa.

Innowacje technologiczne - klucz do sukcesu

Nowoczesny materac może występować w wielu postaciach. Ale niezależnie od tego, jakiego jest rodzaju, koniecznie musi powstać z wykorzystaniem najnowszej generacji tworzyw oraz rozwiązań konstrukcyjnych. Od lat na rynku prym wiodą materace piankowe, jednak przez lata pianki, z których są wykonywane niesamowicie ewoluowały.

Materace Hilding wykonywane są jedynie z najbardziej innowacyjnych technologicznie materiałów, wśród których znajdziemy m.in. wysokojakościową piankę lateksową. Jest ona idealnym rozwiązaniem dla wszystkich alergików i osób wrażliwych na wszelkie czynniki zewnętrzne. Jest absolutnie neutralna dla zdrowia oraz łatwa w utrzymaniu w czystości. Nie zbiera kurzu, hamuje rozwój roztoczy i innych drobnoustrojów oraz zapewnia idealną wentylację. Taki zestaw cech powoduje, że jest ponadprzeciętnie antyalergiczna. A dodatkowo jej wysoka elastyczność sprawia, że idealnie podtrzymuje całe ciało i świetnie sprawdzi się dla wszystkich cierpiących na problemy z kręgosłupem. Dzięki takiemu połączeniu cech, każdy materac lateksowy Hilding jest chętnie polecany przez zdrowykregoslup.pl.

Mówiąc o innowacjach, absolutnie nie możemy pominąć nowoczesnej pianki termoelastycznej. To odkrycie, które zrewolucjonizowało cały rynek materacy i coraz chętniej wykorzystywane jest przez kolejnych producentów. Pianka ta reaguje na temperaturę i nacisk, każdorazowo dostosowując się stopniowo do kształtu ciała. Jest wyjątkowo trwała, nie odkształca się i nie traci swoich właściwości, dzięki czemu zapewnia idealne warunki snu przez wiele lat.

Mamy dobre wieści dla wszystkich wielbicieli materacy sprężynowych - ich konstrukcja też została udoskonalona, tworząc nowoczesne materace kieszeniowe. Ich konstrukcja oparta jest na systemie sprężyn, gdzie każda jest indywidualnie ukryta w materiałowej kieszeni. Takie rozwiązanie sprawia, że cała powierzchnia jest ponadprzeciętnie stabilna, a jednocześnie elastyczna. Sprężyny uginają się jedynie miejscowo, pod wpływem nacisku, dzięki czemu perfekcyjnie dostosowują się do naturalnych krzywizn kręgosłupa i zapewniają optymalne podparcie. Co więcej, materace te wyróżnia również wysoka izolacja drgań - zabezpieczone sprężyny poruszają się, nie wpływając na siebie nawzajem. Dzięki temu ruchy wykonywane po jednej stronie materaca, nie są odczuwalne przez drugą osobę. Jest to materac idealny dla par, a szczególnie tych, w których przynajmniej jeden partner ma problem z częstym wybudzaniem się i lekkim snem.

Najnowsze odkrycie - materace hybrydowe

Niezależnie od tego, czy potrzebny nam jest materac 90x200, czy dużo większy, małżeński, zawsze zależy nam na tym, aby wybrać produkt, który będzie jak najbardziej wygodny i posłuży nam jak najdłużej. Dlatego coraz więcej osób poszukuje jak najnowszych rozwiązań, które pozostaną aktualne przez wiele kolejnych lat. Pod tym względem, nie mają sobie równych wyjątkowe materace hybrydowe Hilding.

To najnowsze odkrycie w świecie projektowania materacy - ich konstrukcja łączy w sobie system nowoczesnych sprężyn kieszeniowych z warstwami innowacyjnych pianek. Dzięki temu otrzymujemy w jednym materacu wszystkie najlepsze cechy materacy sprężynowych i piankowych. Może zastanawiasz się, czy lepsze nie jest wrogiem dobrego. W tym wypadku absolutnie tak nie jest! Materac hybrydowy to zaskakująca opcja dwa w jednym, która faktycznie będzie uniwersalnie wygodna dla każdego użytkownika!

Umieszczone we wnętrzu materaca sprężyny kieszeniowe zapewniają idealne podparcie całemu ciału, jednocześnie izolując drgania. Dzięki temu podstawa konstrukcji jest stabilna i już sama w sobie niezwykle wygodna i prozdrowotna. Dodatkowo komfort jest jeszcze bardziej podniesiony, dzięki wierzchnim, piankowym powierzchniom. Najczęściej wykorzystywana jest w tym przypadku innowacyjna pianka termoelastyczna, ale często towarzyszą jej kolejne warstwy, wykonane m.in. z pianek lateksowych, wysokoelastycznych czy poliuretanowych.

Są to najdroższe materace wśród wszystkich dostępnych w szerokiej ofercie Hilding Anders, ale zapewniona przez nie wygoda jest absolutnie tego warta. Pieniądze co prawda nie kupią szczęścia, ale możesz zainwestować je w zakup materaca hybrydowego. A nie ma większego szczęścia, niż codzienne budzenie się wyspanym i na najwygodniejszym materacu na świecie!

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy