Zobacz historyczny start kapsuły Dragon-2 z astronautami w świetnej jakości 4K [FILM]

Na pewno większość z Was była zdegustowana kiepską jakością transmisji wideo z pierwszego startu astronautów z terytorium USA w kapsule należącej do prywatnej firmy. Teraz NASA i SpaceX się zrehabilitowały.

W końcu możemy zobaczyć cały zapis tego historycznego wydarzenia w świetnej jakości 4K. I to na filmach wykonanych w najróżniejszych ujęciach, których nie pokazywano w czasie transmisji. NASA i SpaceX wszystko pieczołowicie udokumentowały w najlepszej jakości, ale w chwili transmisji oglądalność była tak duża, że wszyscy musieliśmy zadowolić się mocno naciąganą jakością HD. Jak zawsze wszystkiemu były winne niewydolne serwery.

Astronauci Bob Behnken i Doug Hurley od kilku dni już przebywają na pokładzie Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Oprócz nich mieszkańcami są: Christopher Cassidy (USA), Anatolij Iwaniszyn (Rosja) i Iwan Wagner (Rosja). Astronauci pozostaną tam aż do września.

Reklama

Kolejny start rakiety Falcon-9 planowany jest na przełom sierpnia i września. Tym razem na pokładzie kapsuły Dragon-2 znajdzie się czworo astronautów, w tym trzech Amerykanów i Japończyk, których celem też będzie Międzynarodowa Stacja Kosmiczna.

Źródło: GeekWeek.pl/NASA/SpaceX / Fot. NASA/SpaceX

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy