Bezprzewodowe głośniki Creative

Firma Creative zaprezentowała nowy zestaw głośnikowy ZiiSoundTM D5 z technologią Bluetooth. Jest to jednoczęściowy, bezprzewodowy komplet oparty o kodek audio apt-X.

Zestaw głośnikowy ZiiSound D5 współpracuje z dowolnym urządzeniem obsługującym dźwięk stereo w technologii Bluetooth - od telefonów komórkowych, przez przenośne odtwarzacze multimedialne, urządzenia iPhone, iPod oraz iPad po netbooki, notebooki i inne urządzenia obsługujące technologię Bluetooth A2DP.

ZiiSound D5 można podłączać na trzy sposoby. Do iPhone'a, iPoda lub iPada za pomocą dołączonego do zestawu przekaźnika iPod Transmitter. Do netbooka lub notebooka za pośrednictwem przekaźnika USB Bluetooth Transmitter, a do urządzenia przenośnego za pośrednictwem wbudowanej funkcji Bluetooth.

Reklama

Zestaw jest już dostępny w sprzedaży na terenie Polski, a jego sugerowana cena detaliczna wynosi 1299 zł. Sugerowana cena przekaźników USB Transmitter (BT-D1) oraz iPod Transmitter (BT-D5) to 149 zł.

Dane techniczne zestawu głośnikowego ZiiSound D5:

- Wersja Bluetooth: Bluetooth 2.0 + EDR (Enhanced Data Rate)

- Obsługiwane profile Bluetooth

- A2DP (bezprzewodowe stereo Bluetooth)

- AVRCP (bezprzewodowe sterowanie Bluetooth)

- Częstotliwość: 2,4 GHz

- Zakres działania: do 10 metrów (pomiar na otwartej przestrzeni; ściany i inne przeszkody mogą ograniczyć zasięg urządzenia).

- Wymiary (dł. x szer. x wys.): 42,5 cm x 11,0 cm x 9,0 cm

- Masa: 3,8 kg

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy