Blu-ray 3D na PlayStation 3 we wrześniu

Fani trójwymiarowych filmów na Blu-ray i konsoli do gier firmy Sony czekają na drugą aktualizację 3D oprogramowania tego sprzętu umożliwiającą odtwarzanie Blu-ray 3D. Czekać będą musieli jeszcze tylko dwa miesiące. Łatka pojawi się we wrześniu. To jednak nie wszystko.

Już teraz PS3 obsługuje gry z obrazem wychodzącym z telewizorów. PS3 to jednak nie tylko znakomita konsola do gier, ale i rewelacyjny odtwarzacz stacjonarny Blu-ray. Cały czas jeden z najlepszych na rynku. Po aktualizacji do 3D jego przewaga w stosunku do niektórych produktów konkurencyjnych wzrośnie jeszcze bardziej. Szczególnie gdy repertuar filmów Blu-ray 3D trochę się powiększy.

Na ten rok Sony szykuje jeszcze trzecią aktualizację PS3. Nie wiadomo jeszcze dokładnie od kiedy, ale konsola ma zacząć wspierać także trójwymiarowe zdjęcia.

Celem ostatecznym producenta jest sprawienie, by PlayStation 3 było w stanie magazynować i wyświetlać wszystkie treści 3D, jakie tylko pojawią się na rynku i w prywatnych zbiorach klienta. Póki co wybór jest ograniczony, więc nie jest to tak bardzo istotne, ale gdy pojawią się tanie kamery 3D, aparaty itp. - dzięki zaplanowanym aktualizacjom, Sony może wyprzedzić konkurencję.

HDTVmania, Szymon Adamus

Reklama

HDTVmania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy