Cyfra+: Abonament tańszy o połowę

Od piątku (1 października 2010 roku) satelitarna platforma Cyfra+ wprowadza nowe edycje promocji, zwiększając rabat na abonament do 50 procent.

Cyfra+ wprowadza do oferty nowe wersje promocji dla nowych klientów, w ramach których klient przez pierwsze miesiące umowy zapłaci o połowę mniejszy abonament.

Rabat 50 proc. i przyznawany jest na okres 5 miesięcy (przy wyborze opcji: Start, Kompakt, Optimum), 7 miesięcy (przy wyborze opcji Optimum HD i Kompakt HD), 9 miesięcy (Prestiż HD+, Optimum HD+, Kompakt HD+). Przy zawieraniu umowy przez internet każda umowa premiowana jest dodatkowym 1 miesiącem rabatowym.

Wybierając opcje dodatkowe: Canal+, Canal+ HD, HBO, HBO HD, Cinemax, FilmBox, Multipremium HD abonenci otrzymają rabat 50 proc. na abonament nawet do 6 miesięcy. Przygotowano także promocję na pakiet Multiroom - 7,50 zł nawet do 12 miesięcy.

Reklama

Dla osób zainteresowanych odbiorem pakietu Canal+ (bez konieczności wykupywania abonamentu platformy cyfrowej), dostępna jest także promocja na Multiakiet Canal+ w ramach którego klient otrzymuje 50 proc. rabat na abonament Canal+ przez 4 miesięcy. Multipakiet Canal+ dostępny jest również z samą kartą do dekodera.

Media2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy