Cyfrowa TV bez dekodera - Aquos DH65E

Znajdujące się w ofercie firmy Sharp telewizory z serii Sharp AQUOS LC-DH65E wyposażone są wi tuner MPEG-4. Daje on gwarancję odbioru cyfrowego sygnału telewizyjnego, którego wprowadzanie w Polsce rozpocznie się w II połowie tego roku.

Już w 2014 roku odbieranie naziemnej telewizji stanie się niemożliwe bez telewizorów wyposażonych w tuner DVB-T MPEG-4 lub odpowiednie dekodery. Warto zatem już teraz pomyśleć o tym, by telewizor posiadał odpowiedni tuner, który zapewni odbieranie zarówno sygnału analogowego, jak i cyfrowego. Znajdujące się o ofercie firmy Sharp telewizory z serii Sharp AQUOS DH65E wyposażone są w zgodny ze standardami tuner MPEG-4 H.264, który jest gwarancją odbioru telewizji cyfrowej i analogowej.

Reklama

Telewizory Sharp AQUOS DH65E to pełna rozdzielczość 1920 x 1080 pikseli, konwersja materiałów filmowych do trybu 24p i czas reakcji panelu równy 6 milisekund. Dzięki funkcji Quick-Start modele są gotowe do pracy już po pięciu sekundach od włączenia. Dzięki trzem wejściom HDMI w wersji 1.3 i dwóm gniazdom SCART telewizory te mogą być podłączane do odtwarzaczy Blu-ray i innego sprzętu audio-wideo.

Dzięki portowi USB-IN w telewizorach można odtwarzać zdjęcia i pliki MP3. Część gniazd umieszczonych jest w dolnej części z boku, co umożliwia szybkie podłączanie aparatów cyfrowych, konsoli do gier i zestawów audio bez konieczności uzyskania dostępu do tyłu telewizora.

Za dźwięk odpowiadają dwa 10-watowe głośniki Virtual Surround wbudowane w dolnej części ramy. Automatyczna regulacja głośności samoczynnie redukuje poziom dźwięku w głośnych fragmentach filmów lub programów telewizyjnych, dopasowując do rzeczywistego ustawienia.

Model Sharp AQUOS DH65E dostępny jest w rozmiarach ekranu: 32 -, 37 -, 46 - i 52 cale.

Sharp posiada w swojej ofercie serie telewizorów Sharp Aquos z tunerem MPEG-4: DH65E oraz HD1E z możliwością nagrywania sygnału HD na wbudowany dysk twardy.

Orientacyjne ceny w sklepach Sharp AQUOS seria DH65E

32'' LC-DH65E 2 999 zł

37'' LC-DH65E 3 499 zł

46'' LC-DH65E 5 599 zł

52" LC-DH65E 7 399 zł

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy