Cyfrowy Polsat: Promocja "Super Okazja dla DVB-T"

Platforma Cyfrowy Polsat przygotowała dla klientów zainteresowanych odbiorem NTC z nadajników DVB-T nowe promocje o nazwie Super Okazja dostępne w ramach abonamentowych ofert postpaid DVB-T (nie dotyczy oferty prepaid). Od 12 marca 2013 roku znacząco zostanie obniżona cena pakietu Ekstra z umową na 29 miesięcy – 9,90 zł miesięcznie.

Dodatkowo, pojawi się nowa oferta promocji z umową na 18 miesięcy i pakietem Ekstra za 9,90 zł oraz trzema miesiącami w prezencie.

Niestety z oferty Cyfrowego Polsatu znikną oferty krótsze:

- promocja na 12 miesięcy z pakietem Ekstra za 14,90 zł i jednym miesiącem w prezencie
- Drugi Telewizor dla klientów konkurencyjnych operatorów pay-tv.

Dodatkowo w ofercie abonamentowej dostępne będą jedynie dekodery na własność. Z kolei w ofertach bez sprzętu znikną oferty z umową na 29 i 15 miesięcy (dla klientów sieci komórkowej Plus). Czas nowych promocji w Cyfrowym Polsacie  jest ograniczony. Potrwają tylko do 22 marca 2013 r. Przypomnijmy, że 12 marca o godz. 12:00 jest konferencja Cyfrowego Polsatu i podanie oficjalnych wyników platformy za 2012 rok. Te podobno nie wyglądają najlepiej, bo rynek płatnej telewizji nie przyjmuje już "rozdawnictwa dekoderów i anten" Znawcy rynku liczą, że największy polski operator płatnej telewizji ma jakiegoś  "asa w rękawie" i mile zaskoczy abonentów, bo na razie wygląda, że za wszelką cenę "upycha" na rynku swoje dekodery DVB-T. Wynika to chyba z tego, że własny zakład produkcyjny dekoderów przejęty od spółki Cyfrowy Polsat Technology musi pracować na pełnych obrotach, by był dochodowy. Ponieważ dekodery satelitarne Cyfrowego Polsatu cieszą się średnim zainteresowaniem, to właśnie dekodery DVB-T dla TV Mobilnej są głównym celem produkcji i sprzedaży. Podobno moc produkcyjna tych zakładów to 30 000 sztuk miesięcznie.

Dlatego Cyfrowy Polsat sprzedał Biedronce kilkaset tysięcy dekoderów DVB-T T-HD 1000 w wersji prepaid poniżej dotychczasowej ceny rynkowej - w Biedronce po 99 zł, podczas gdy do niedawna był w APS Cyfrowego Polsatu po 119 zł. Według części sieci dystrybucji, dział sprzedaży Cyfrowy Polsat zarżnął tym sposobem własną sieć dystrybucji, która nie ma co sprzedawać.

Na niekorzyść Cyfrowego Polsatu i jej promocji może zadziałać też ogłoszony w sobotę 9 marca oficjalny start połączonej platformy nc+, który ustalono na 21 marca 2013 roku. Przewaga nc+ po stronie oferty sportowej i filmowej/VOD jest tak duża, że taktyka zdobywania rynku przy pomocy dekoderów TV mobilnej jest nietrafiona pod względem dochodowym.

Reklama

Źródło informacji

SatKurier
Dowiedz się więcej na temat: Cyfrowy Polsat | Cyfrowy Polsat SA | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy