Darmowy dekoder w Cyfra+

W czwartek (1 października 2009 roku) satelitarna platforma cyfrowej telewizji Cyfra+ wprowadza nowe promocje.

Klienci mogą liczyć na dłuższe okresy rabatów 50 proc. oraz darmowy wynajem dekoderów. Nowe promocje Cyfry+ obowiązują od 1 października 2009 roku i dotyczą 50 proc. rabatu na opcje abonamentowe (Prestiżowy+ HD, Prestiżowy+, Komfortowy+, Podstawowy+, Powitalny+) oraz opcje HD i HBO Digital.

Okres obowiązywania rabatu 50 proc. zależy od czasu na jaki zawarta została umowa, i są dłuższe od poprzedniej edycji promocji. W przypadku umowy na 13 miesięcy rabat 50 proc. przyznawany jest na 8 pierwszych miesięcy, przy umowie na 18 miesięcy - 50 proc. zniżki przez 10 proc., przy umowie na 24 miesiące - rabat 50 proc. obowiązuje przez 12 miesięcy.

Reklama

Opcje Premium (Canal+, HBO oraz Cinemax) do każdej umowy oferowane są za darmo przez 3 miesiące, po tym okresie abonent dodatkowo może korzystać z kanałów premium z 50 rabatem przez 1 miesiąc (przy umowie na 13 miesięcy), 3 miesiące (przy umowie na 18 miesięcy) lub 5 miesięcy (przy umowie na 24 miesiące).

W ramach promocji oferowane jest bezpłatne użytkowanie dekoderów Cyfry+ (SD, HD oraz z nagrywarką) przez cały okres obowiązywania umowy.

Media2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy