Dobre wibracje od Miidio

Jeżeli uważacie się za audiofilów lub jeśli muzyka towarzyszy wam nieprzerwanie w czasie pracy, czy odpoczynku i poszukujecie odpowiedniego zestawu małych wibrujących głośników, odwzorowujących dźwięki w sposób wielce podobny do oryginału, a do tego lubicie czuć basy na powierzchni blatu swojego biurka, zestaw Miidio UFO jest doskonałym wyborem.

Są trzy wersje, różniące się od siebie designem. Pierwsza z nich to głośniki wyglądem przypominające UFO. Druga podobna jest do beczki, usytuowanej w pozycji pionowej, podczas gdy trzecia opcja wyglądu to mała świnia. Wszystkie z nich posiadają trzy różne wersje kolorystyczne, białą, czarną i czerwoną.

Wspaniałe basy w tak małych kolumienkach udało się uzyskać za pomocą specjalnej konstrukcji. Fale dźwiękowe wydobywające się ze źródła przepływają przez wbudowany wewnątrz rdzeń "cristalline" do płytki dolnej, na której usytuowane jest urządzenia. Ten proces przyczynia się do drgań powierzchni na której stoi głośnik i niczym wzmacniacz, sprawia iż barwa dźwięku staje się mocniejsza.

Reklama

Według konstruktora, muzyka wydostaje się spod kopuły urządzenia w każdym kierunku, 360 stopni wokół głośnika. Rekomendowanym podłożem jest hartowane szkło, drewno, czy boazeria. Ceny Miidio zaczynają się od 75 euro/100 dol. za głośnik-świnkę, do 105 euro/170 dol. za beczkę.

PCArena.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy