Reklama

DVD do podróży

Każdy, kto podróżował z małym dzieckiem zna ten niepokój, który pojawia się w najbardziej niespodziewanym momencie? tym większym im dłuższa jest podróż i im więcej mamy dzieci pod opieką. Jak latorośl zniesie podróż? Jak zniosą ją wszyscy inni uczestnicy?

Lekarstwem na te niepokoje może być - nowy na naszym rynku - przenośny odtwarzacz DVD Lark Na 7 calowym LCD można obejrzeć filmy DVD oraz DivX, a także zdjęcia. Odtwarzacz świetnie radzi sobie z polskimi znakami w napisach do filmów DivX ( w formatach *txt, *srt, *sub). Ma menu w języku polskim, zaś w komplecie dostarczana jest torba pozwalająca zawiesić urządzenie na zagłówku samochodu oraz słuchawki.

Reklama

Wbudowany akumulator pozwala na ok. 2,5 godziny pracy. Przy dłuższej podróży można urządzenie zasilać z samochodowego gniazda zapalniczki 12V (zasilacz samochodowy dostępny opcjonalnie).

Po podłączeniu do telewizora lub projektora DVD Lark Go może być używany jak stacjonarny odtwarzacz DVD.

Urządzenie będzie dostępne na przełomie lipca i sierpnia br. w sugerowanej cenie detalicznej 349 zł (z VAT). Gwarancja 24 miesiące.

Główne cechy urządzenia:

- 7" wyświetlacz LCD TFT rozdzielczość 480x234,

- obsługa proporcji obrazu 4:3 i 16:9,

- pełna funkcjonalność multimedialna, odtwarza pliki muzyczne MP3 i wideo AVI,

- pełna obsługa kodeków DivX i XVID włącznie z filmami o rozszerzeniu *.divx,

- pełna obsługa napisów *.txt ( MicroDVD, TMPlayer oraz MPL2) oraz *.srt, *.sub wraz z pełną obsługą polskich czcionek,

- możliwość odtwarzania filmów ze wszystkich regionów,

- możliwość przeglądania zdjęć w formacie JPEG,

- menu ekranowe (OSD) w języku polskim umożliwia łatwe sterowanie urządzeniem,

- złącze USB umożliwia odtwarzanie zdjęć i filmów zapisanych np. na pendrivie,

- wbudowane głośniki 2x1W,

- wyjście słuchawkowe,

- regulacja jasności i kontrastu,

- wbudowane wyjście A/V umożliwia podłączenie urządzenia do telewizora lub projektora, co zamienia odtwarzacz w pełni funkcjonalne urządzenie stacjonarne o ogromnych możliwościach.

INTERIA.PL/informacje prasowe

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama