GoGEN TVL32137WEB - telewizor Smart za 999 zł

Digison Polska - wyłączny dystrybutor sprzętu elektronicznego marki GoGEN w Polsce - wprowadza na rynek telewizor LED z funkcjami SMART oraz otwartą przeglądarką internetową już od 999 zł.

Telewizor z serii 137 umożliwia surfowanie po sieci i przeglądania swoich ulubionych stron bez ruszania się z kanapy. Nie trzeba już ograniczać się do wybranych przez producenta aplikacji i kanałów. Wszystkie TV posiadają również wbudowany tuner DVB-T do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej oraz tuner DVB-C do odbioru kablówki.

Funkcje RECORD READY oraz TIMESHIFT pozwalają zatrzymywać, przewijać oraz nagrywać programy telewizyjne bezpośrednio na podłączony dysk twardy. W standardzie jest wejście USB do odtwarzania plików multimedialnych w najpopularniejszych formatach. Telewizor wyposażony jest w wejście Ethernet, ale można również łączyć się z internetem przez WIFI. Służy do tego adapter, który można dokupić osobno. Do dodatkowych akcesoriów należy również kamera do rozmów przez Skype oraz pilot ruchowy, który jest niezwykle przydatny podczas przeglądania stron www.

Reklama

Istnieje również opcja sterowania poprzez smartfona i specjalną aplikację. Doskonały obraz zapewnia matryca Direct LED oraz system CLEAR MOTION PICTURE 100 Hz. Telewizor obsługuje telewizje hybrydową HbbTV.

Telewizor nie zaskakuje samymi parametrami - sprzęt obsługuje technologię HD Ready (rozdzielczość 1366 na 768), ma odświeżanie na poziomie 100 Hz i przekątną ekranu 32 cale.

Cena już od 999 zł. 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy