LG HX995TZ i HLX55W - kino domowe 3D

Podczas targów IFA w Berlinie LG zaprezentowało swoje najnowsze domowe systemy audio. Oferują one pełną gamę funkcji - od odtwarzania dysków Blu-ray 3D, po opcje łączności bezprzewodowej.

System HX995TZ obsługuje standard Blu-ray 3D. Rozwiązanie stworzono z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie zarówno nowoczesny design, jak i zaawansowaną technologię. Model HX995TZ nie tylko umożliwia odtwarzanie dysków Blu-ray 3D, lecz także jest uzupełnieniem telewizorów 3D firmy LG - stanowi platformę do odtwarzania filmów trójwymiarowych. System jest wyposażony w bezprzewodowy subwoofer, co umożliwia użytkownikom ustawienie wszystkich elementów w dowolnych miejscach.

Moc wyjściowa systemu HX995TZ to 1100 W i można ją również bezprzewodowo połączyć z urządzeniami obsługującymi standardy DLNA (Digital Living Network Alliance) lub CIFS (Common Internet File System). Wbudowany interfejs Wi-Fi pozwala na połączenie z internetem, zestaw HX995TZ może więc w pełni korzystać z treści on-line za pośrednictwem funkcji NetCast. System oferuje też inne funkcje, takie jak BD Live, która zapewnia użytkownikom dostęp do dodatkowych filmów w trybie on-line, a także możliwość nagrywania i odtwarzania z urządzeń podłączanych przez port USB oraz 2 wejścia i 1 wyjście HDMI.

Reklama

Dla klientów, którym zależy na pełnej funkcjonalności odtwarzania dysków Blu-ray 3D, jednak na nieco mniejszą skalę, firma LG przygotowała zestaw HX995DF, który oferuje dźwięk 2,1-kanałowy i moc wyjściową na poziomie 560 W.

Zestaw HLX55W

Płaski, elegancki i pięknie zaprojektowany zestaw HLX55W to pierwszy krok LG w świecie rozwiązań Blu-ray 3D typu soundbar. Rozwiązanie HLX55W składa się z jednego czarnego panelu z pionowym odtwarzaczem dysków Blu-ray w centralnej części. To urządzenie, nadające się do montażu na ścianie, pozwala na odtwarzanie dysków Blu-ray 3D.

Urządzenie HLX55W ma niewielkie rozmiary, zapewnia jednak bogaty dźwięk dzięki mocy wyjściowej 430 W, systemowi 4,1-kanałowego dźwięku przestrzennego i galerii dźwięków LG. Wbudowany interfejs Wi-Fi i obsługa standardu DLNA oraz funkcja NetCast zapewniają użytkownikom bezprzewodowy dostęp do wielu internetowych opcji rozrywki. Rozwiązanie umożliwia także odtwarzanie multimediów z zewnętrznych dysków twardych. Model HLX55W udostępnia również opcję nagrywania i odtwarzania USB oraz podłączania urządzeń iPod i iPhone (za pośrednictwem dostarczonej podstawki), co pozwala użytkownikom słuchać utworów muzycznych z własnych cyfrowych kolekcji.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy